Fiat Stilo I Hatchback 1.9 JTD 80 KM 59 kW

Fiat Stilo I Hatchback 1.9 JTD 80 KM 59 kW - Oceń swoje auto
2,5
Nie kupiłby ponownie
2,0
piękne, przestronne i dobrze wyposażone. bryka jak się patrzy - tylko patrzy. posiadałem je kilkanaście miesięcy i ostatecznie cierpliwości mi zabrakło na dalszą współpracę z fiatem. chciałem nim jeździć, a nie oglądać zza okna lub w biegu na autobus. ale po kolei co się sypało: - sworznie na wahaczach (w stilo nierozłączne wobec czego trzeba wymieniać oba wahacze) - problemy z elektryką - pękła spręzyna w mcphersonie przy wjeżdzaniu na krawężnik - miesiąc po wymianie pękł ogranicznik sprężyny - napinacz paska klinowego strzelił w trasie - jednokierunkowe sprzęgiełko na alternatorze przepuszczało pasek w diwe strony - remont alternatora - rolki na wale korbowym strzelają - klimatyzacja wiecznie nie dziala - po nabiciu, przed nabiciem, po diagnostyce i uszczelnieniu układu - .. pomijam części powiedzmy \"eksploatacyjne\" - klocki i tarcze hamulcowe, rozrząd, akumulator itp. Szczerze - wspaniałe auto, gdyby się nie sypalo na potęgę. Sprzedałem bo niestać mnie na samochód wart 18 000 zł którego naprawy kosztują mnie w ciągu półroku prawie 1/4 jego wartości z momentu zakupu.
Zużycie paliwa 1.9 JTD 80KM 59kW [l/100km]
6,2
Minimalne średnie zużycie paliwa
Jest to średnie minimalne zużycie paliwa jakie zanotowałeś w jeździe mieszanej, w cyklach miejskich i pozamiejskich, z możliwością dowolnej przewagi jednego z nich, do wykluczenia cyklu pozamiejskiego włącznie.
6,0
Maksymalne średnie zużycie paliwa
Jest to średnie maksymalne zużycie paliwa jakie zanotowałeś w jeździe mieszanej, w cyklach miejskich i pozamiejskich, z możliwością dowolnej przewagi jednego z nich, do wykluczenia cyklu pozamiejskiego włącznie.
7,0
Minimalne zużycie paliwa przy oszczędnej jeździe
Jest to najmniejsze zużycie paliwa, jakie odnotowałeś pokonując możliwie duży dystans z zachowaniem maksymalnie umiarkowanej dynamiki i prędkości na jaką pozwoliły warunki drogowe, najlepiej krajowe.
5,5
Fabryczne średnie zużycie paliwa
5,5
Zobacz więcej na temat zużycia paliwa
Czy ocena była przydatna?

Dyskusja

Ładowanie komentarzy...