Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.
Fiat Stilo I Hatchback 1.9 JTD 80 KM 59 kW
Powrót
Dodaj swoją ocenę
Fiat Stilo w pigułce

Ocena kierowcy - Fiat Stilo I Hatchback

mx1984, 7 lat temu
Silnik 1.9 JTD 80KM 59kW
Rok produkcji 2003
Przebieg: 130 tys. km
Okres użytkowania: niecały rok
Fiat Stilo I Hatchback 1.9 JTD 80 KM 59 kW - Oceń swoje auto
2,5
Średnia ocena
38% gorzej od średniej w segmencie
Nie kupiłby ponownie
2,0
Całokształt
piękne, przestronne i dobrze wyposażone. bryka jak się patrzy - tylko patrzy. posiadałem je kilkanaście miesięcy i ostatecznie cierpliwości mi zabrakło na dalszą współpracę z fiatem. chciałem nim jeździć, a nie oglądać zza okna lub w biegu na autobus. ale po kolei co się sypało: - sworznie na wahaczach (w stilo nierozłączne wobec czego trzeba wymieniać oba wahacze) - problemy z elektryką - pękła spręzyna w mcphersonie przy wjeżdzaniu na krawężnik - miesiąc po wymianie pękł ogranicznik sprężyny - napinacz paska klinowego strzelił w trasie - jednokierunkowe sprzęgiełko na alternatorze przepuszczało pasek w diwe strony - remont alternatora - rolki na wale korbowym strzelają - klimatyzacja wiecznie nie dziala - po nabiciu, przed nabiciem, po diagnostyce i uszczelnieniu układu - .. pomijam części powiedzmy \"eksploatacyjne\" - klocki i tarcze hamulcowe, rozrząd, akumulator itp. Szczerze - wspaniałe auto, gdyby się nie sypalo na potęgę. Sprzedałem bo niestać mnie na samochód wart 18 000 zł którego naprawy kosztują mnie w ciągu półroku prawie 1/4 jego wartości z momentu zakupu.
Mechanika
2,0
Silnik
3,0
Skrzynia biegów
2,0
Układ jezdny
Komfort
4,0
Widoczność
3,0
Ergonomia
1,0
Wentylacja i ogrzewanie
4,0
Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów
3,0
Wyciszenie
Ekonomiczność
4,0
Koszty utrzymania
3,0
Stosunek jakość/cena
Niezawodność
1,0
Drobne usterki
1,0
Poważne usterki
Zużycie paliwa 1.9 JTD 80KM 59kW [l/100km]
6,2
Minimalne średnie zużycie paliwa
Jest to średnie minimalne zużycie paliwa jakie zanotowałeś w jeździe mieszanej, w cyklach miejskich i pozamiejskich, z możliwością dowolnej przewagi jednego z nich, do wykluczenia cyklu pozamiejskiego włącznie.
6,0
Maksymalne średnie zużycie paliwa
Jest to średnie maksymalne zużycie paliwa jakie zanotowałeś w jeździe mieszanej, w cyklach miejskich i pozamiejskich, z możliwością dowolnej przewagi jednego z nich, do wykluczenia cyklu pozamiejskiego włącznie.
7,0
Minimalne zużycie paliwa przy oszczędnej jeździe
Jest to najmniejsze zużycie paliwa, jakie odnotowałeś pokonując możliwie duży dystans z zachowaniem maksymalnie umiarkowanej dynamiki i prędkości na jaką pozwoliły warunki drogowe, najlepiej krajowe.
5,5
Fabryczne średnie zużycie paliwa
5,5
Zobacz więcej na temat zużycia paliwa
Czy ocena była przydatna?

Dyskusja

Ładowanie komentarzy...

AUTOCENTRUM.PL S.A.