Ocena kierowcy - Fiat Stilo Hatchback

adalbert, 17 lat temu
Silnik 1.9 JTD 80KM 59kW
Rok produkcji 2003
Fiat Stilo Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
niska cena eksploatacji, już wróciła mi się różnica wcenie za diesla, serwis drogi beznadziejny, radzę niekorzystać z serwisu chyba że auto od początku ma jakieś wady, kiepski wystrój wnętrza auta jak na tą cenę, traci na wartości po trzech latach bardzo dużo, dzisiaj proponują 28 000 zł lub mniej a auto utrzymane bez stłuczek i uszkodzeń,
nieżle, jestem zadowolony
brak jakiś zastrzeżeń
dobrze trzyma się drogi, przy dobrej drodze ok
jazda do przodu ok, cofając gorzej ale nie narzekam
wydawało by się że ok , ale brak wsparcia dla lewej ręki co przy dłuższej trasie przeszkadza i jest męczące
złe a nawet bardzo złe, zimą nagrzac auto to 20 km jazdy, latem słaby nawiew a klima jest
ok może być
słychać silnik, inne elementy zaczynają zgrzytać, serwis sobie nieradzi
poliwo średnio - zima 4,4, lato około 4.00, a jeżdżę dość dużo, serwis beznadziejny i drogi jak na tą markę, przstałem korzystać z ich usług, nic nie robią a kasę biorą
cena wysoka jak na to auto, kiepskie materiały wykończeniowe wewnątrz, dzisiaj bym kupił inną markę a coś na ten temat wiem bo jeżdżę już samochodami od 1976 roku. cena 3-4 letniego auta w dieslu za 28 000 zł to dobry zakup ale musi to być od dobrego użytkownika i jazda na tym silniku do 300 000 km
bez powodu włącza się kontrolka silnika, żarówki palą się bardzo często (drogowe}
lakier odpryskuje na progach i drzwiach poprzez piasek z drogi, serwis dając gwarancję na lakier nie uznaje to za usterkę
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
6,8