Ocena kierowcy - Fiat Stilo Kombi

lewyxxx, 8 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 103KM 76kW
Rok produkcji 2003
Fiat Stilo Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Inne : Dobrze wyposażone jak na te pieniądze.
Układ elektryczny
Stllo wzbudza emocje albo złe albo dobre. Akurat jestem w trakcie sprzedawania auta i mogę trochę podsumować Stilo. Z początku auto mi się podobało. Komfort jazdy jest dobry, choć auto ma dość miekkie zawieszenie i buja, Ale jeżdzi się wygodnie. Dobra blacha, która nie rdzewieje. Przestronny. Wykończenie wnęrtrza na dobrym poziomie, ale jednak posiada trochę wad. Głównie elekryka,
Silnik ok. Szału nie ma, trochę muł, ale za to nic się nie dzieje. Może poza tym że trzeba dolewać oleju trochę.
Ok. Trochę haczy przy wstecznym
Tu mołgłoby być lepiej. Nie ma tragedii ale przy manerwach zwłaszcza gwałtownych to bujanie tego auta może denerwować.
Nie narzekam. Trzeba uważać jak w każdym aucie przy parkowaniu itp. Warto zwrócić uwagę na wyokie krawężniki, bo można zahaczyć zderzakiem.
Pozycja kierowcy wygodna. W dłuższej trasie tyłek czasem boli, ale bez przesady. Wszystko w zasięgu ręki. Jedyne co mi przeszkadza to dźwignia hamulca ręcznego. Przy opuszczonym podłokietniku niewygodnie jest złapać za ręczny.
Mój egzelmplarz ma manualną klimę, Działa i latem dobrze chłodzi. Zimą mógłby lepiej grzać jednak.
Jest dobrze, Zwłaszcza z tyłu. Mo model miał ruchomą tylną kanapę więc można uzyskać dużo miejsca na nogi z tyłu i tym samym z przodu.
W normie.
Ceny części zamiennych dobre, nie boli przy naprawie, Największa naprawa to sprzęgło przy 210 tyś km. Zastrzeżenia mam tylko do elektryki, która często wyświetal różne błędy. A to Airbag failurem a to Engine failure itp.
Zaznaczyłem dorze, bo aut jest raczej tanie na rynku wtórnym, A ta cena nie bierze się z nikąd.
Raczej nic się nie działo. Auto dwa rzy mnie zawiadło. Raz akumulator padł, a raz komputer ześwirował i musiałem go regenorwoać.
Sprzęgło i komputer. Sprzęgło zrozumiałe, ale nad elektryką Fiat mógłby lepiej popracować.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 103KM 76kW [l/100km]

9,3