Ocena kierowcy - Fiat Stilo Kombi

Rok produkcji 2004
Fiat Stilo Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Układ elektryczny
Stylistyka auta podobała mi się kilka ładnych lat temu więc gdy przyszedł czas zmiany na większe zakupiliśmy Stilo w kombi... i miłe zaskoczenie ogrom miejsca, dość wygodne, ergonomiczne. JTD dość fajnie się zbiera i osiągi jak dla mnie przyzwoite - spalanie bajeczka. Jednak... jednak Stilo i JTD (może to wyjątek) ale na dzień dobry po zakupie padła mi sprężarka - koszt z wymianą 1500 zł także .. także... no i elektryka lampka lampką podparta oraz...!! znikające zegary przy wysokich temp. po prostu gasną hehe ale też same się naprawiają,.
dynamiczny!
Fiatowskie progi... po tym na prawdę dobra robota!
ogrzewanie... Tragedia - zbyt słabe nadmuch aby rozprowadzić po całym aucie ciepło oraz kwestia nagrzania samochodu to niekończąca się historia
Auto jak na swoją cenę daje naprawdę dobry komfort podróżowania, jest dynamiczne, wykonane dość fajnie (jednak to nie klasa premium - typowa średnia półka w porównianiu do Opla astry z tamtych czasów pokazuje wyższą półkę)
Elektrykaaaa lampka, lampka, lampka, oleje cuda na kiju... po diagnostyce - wszystko działa. (ciśnienie oleju - zgaś silnik; zmierzone ciśnienie oleju i wszytko ok!)

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 JTD 115KM 85kW [l/100km]

Fiat Stilo Kombi