Lista ocen Fiat Tempra (300)

~Siwy
Kombi 1.8 i.e. 103KM 76kW
no hmm... tutaj niestety rewelacji nie ma ale tragedii też nie ma (Skrzynia biegów)
~temprowiec
Kombi 1.6 i.e. 75KM 55kW
mam ja jakies 9 miesiecy i nie mam z nia problemow, moja tempra to kombi i przy jezdzie na trasie platnej A4 krakow katowice 5 osob + bagaz osiagnalem 180km/h a to chyba dosc duzo.
2,7
~nestorowiczs@interia.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
Auto fajne do ok. 6 roku, potem tylko się wkłada i wkłada. Masa usterek. 2 razy robiony rozrząd, elektronika, wydech, blacharka, zawieszenie 2 razy. Miałem wersję z elektrycznymi szybami, lusterkami(podgrzewane) i szyberdach. Ogólnie rzecz biorąc wszystko jest niedopracowane. Teraz mam golfa 1.8 benzynka i w życiu bym go na temprę nie zamienił. NIGDY JUŻ NIE KUPIĘ ŻADNEGO FIATA.
~fascynat
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
gdy jest zimny troszeczkę ciężko wchodzą biegi ale tak jest ok super dostrojona (Skrzynia biegów)
3,5
~Adam
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
polecam tym którzy potrzebuje niskobudżetowego samochodu rodzinnego. Ja zbieram na Alfe Romeo 156 w dieslu
~andreol@go2.pl
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
O dziwo bardzo żywotny Fiat. Nie boi sie zimy i mrozu. Zawsze do dyspozycji. Niektóre części absurdalnie drogie (np.zamek do drzwi). Można się z nim zżyć i traktować go jak muła do pracy. Jeden z lepszych diesli starszej generacji.
3,4
~bsokol2@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
Auto mimo przebiegu ma jeszcze "kopa", wygodne, duże, nie rdzewieje, trochę trzeszczą plastiki w środku, polecam
~miszko@konin.lm.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Ogólnie dobrze mi się nią jeździ. Lepiej niż np. Astrą , gdyż jest wiecej w Temprze miejsca, i lepsza widoczność.
1,2
~indigo@yahoo.com
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
Zgrzypi i niezbyt precyzyjnie chodzi . Szczególnie wsteczny i pierwszy bieg (Skrzynia biegów)
~bombardier
Sedan 1.6 86KM 63kW
jezeli biorąc pod uwage technologie tamtych lat i dzisiejsze ceny tych modeli to na prawdę nie ma co narzekac, miałem jedną Tempre, teraz mam drugą.