Ocena kierowcy - Fiat Tempra Sedan

lukban, 13 lat temu
Rok produkcji 1993
Fiat Tempra Sedan 1.6 86KM 63kW 1990-1993 - Oceń swoje auto
Karoseria : zero rdzy
dobry samochod za niewielka cene. reszta w poszcegolnych cdzialach opisana
jak na pojemność 1.6 silnik pracuje elastycznie. poziom hałasu ocenie na zadawalajacy choć w viki bylo zdecydowanie ciszej
w moim egzemplarzu musze wymienic jakies 2 sprezynki wiec ciezej chodzi ale da sie przyzwyzic. przynajmniej wsteczny wrzuca sie normalnie do tylu a nie przez podciagniecie lub niedajborze docisniecie drazka zmiany biegow
prowadzi sie dobrze.,szkoda ze nie ma wsomagania ale na drodze trzyma sie drogi,nie zarzuca.ogolnie ok.
z przodu ok.lusterka mogly by byc wieksze. z tylu mala szyba ale da sie przyzwyczaic. ogolnie dobrze
wmiare szybko sie nagrzewa wnetrze, wentyluje tez ok. szyby mi nie paruja wiec jest ok. w viki mialem z tym problem przy temp. rzedu 10stopni i deszcu na polu. fajny patent z tym nadmuchem pod siedzeniamiz przodu dla pasazerow z tylu oraz pomiedzy fotelami.to mnie zaskoczylo
jak dla mnie miejsca ok.fotele miekkie,dobra regolacja. z tylu siedzialem raz ale tez ok
moglo by byc leppiej!przyzwyczailem sie ze mniej slysze pracujacy silnik. ale moze fiaty tak maja
spalanie ok. spadlem na kosztach.jak na poj. 1.6 z lpg to powiem ze bardzo dobrze
jw
uszcelka pod klawiatura i przy bagneciku mi przeciekalo, oraz styki elektryki

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 86KM 63kW [l/100km]

8,3