Ocena kierowcy - Fiat Tempra Sedan

dniewiadomski1@op.pl, 18 lat temu
Silnik 1.8 i.e. 90KM 66kW
Rok produkcji 1994
Fiat Tempra Sedan 1.8 i.e. 90KM 66kW 1993-1996 - Oceń swoje auto
bardzo polubilem ten samochód,mam w nim wszystko czego trzeba,tylko do mojego silnika części trzeba na zamówienie sprowadzać.solidny fiacior.Z włoską instalacją ma fajny głos bardzo charakterystyczny
bardzo elastyczny kiedyś udało mi sie pojechać 35km/h na 4 biegu!!i nie szarpał.Dosyć mocny i dobre przyspieszenie
drugi i wsteczny do dupy(szarpnięcia przy wbijaniu,wsteczny czasami wręcz nie wchodzi)
dobrze sie prowadzi tu nie mam żadnych aluzji
jak cofam to patrze tylko w lusterka(tył jest wysoki i bardzo ogranicza widoczność)
deska digital jest bardzo czytelna reszta oki
do dupy w zimie wiecznie zaparowane szyby :/
pod tym względem tempra jest bardzo dobra,wszędzie dużo miejsca...
przy niskich obrotach jest cichutko czasami zdaje mi sie że silnik nie chodzi ale gdy obroty rosną i tak po 3000 nie jest juz tak milutko
dużo pali ale to przecież 1800litra,teraz w zimie to już calkiem tragedia(mój w mieście nie schodzi ponizej 12l ale daje mu troche bo ładnie chodzi.I jeszcze jedno części jak na fiata drogie(np.komplet uszczelek pod głowice 220zł!)szok
za tą kase co dałem to super
mam go dopiero 7 miesięcy więc nic na ten temat nie moge powiedzieć,nie stwierdziłem zadnych drobnych usterek
tu już troche wsadziłem do niego:świece ,przewody ,przegłub ,silnik krokowygłowica(jakiś dzięcioł zostawił go w zimie z wodą w chłodnicy)
Fiat Tempra Sedan