Ocena kierowcy - Fiat Tipo I

penczo69@wp,pl, 16 lat temu
Rok produkcji 1990
Fiat Tipo I 1.4 76KM 56kW 1989-1995 - Oceń swoje auto
Karoseria : że jest w nim tak dużo miejsca
za całokształt odemnie dostaje 5
jak na silnik 1,4 na gażniku to jest całkiem nieżle przy trzymanju go na obrotach ale nie jest jeszcze mocno wyjeżdżony bo ma przejechane 94000
ze skrzynią jest trochę gorzej ,przy pierwszej jeżdzie drążek ucieka jakby na boki ale jest to kwestia przyzwyczajenia
kupiłem go zaraz po przeglądzie ale będąc na następnym przeglądzie scieżkę przeszedł idealnie ,koleś od którego go kupiłem mówił że robił prawe zawieszenie i zmieniał amortyzatory 2 lata temu
widoczność jest bardzo dobra ale ja mam prawie 1,90
jest nieżle
wentylacja? w lecie jak masz klimę to jest spoko ale przy jej braku jak włączysz wentylator na maxa to się da wytrzymać, z ogrzewaniem to jest tak jak masz termostat sprawny to możesz jeżdzić na waleta
jak już pisałem mam prawie 1,90iważę 120 kg miejsca mam dużo oprucz tego moja rodzina liczy 5 osób i na brak miejsca nie nażeka
przy przepalonym tłumiku słychać tak jak by to był wydech sportowy ale jak wymieniłem to nawet przy dużych obrotach silnika jest cicho
przy gazie przegląd zawsze jest droższy ja zapłaciłem 160 zł -20 zł talon na gaz ,znaprawami nic nie napiszę bo mi się jeszcze nie zepsuł wypluć to słowo
kupiłem go gościa który sprowadził go z Włoch jak na 17 lat przy pełnym ocynku i przebiegu 68000 jak zakładał gaz ale bez żadnych bajerów zapłaciłem 2800 zł to chyba niejest dużo
przez rok czasu urwała mi się blaszka od zapadki tylnych drzwi
od roku brak

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 76KM 56kW [l/100km]