Oceny Fiat Tipo I

Fiat Tipo I - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Tipo I

~Aice
Hatchback 5d 1.6 i.e. 90KM 66kW
Witam. Moj pierwszy samochod, kupilem go w roku 2008r, mialem wtedy 18 lat, bardzo mala wiedze o samochodach. Gdy szukalem samochodu, nic poza cena nie mialo dla mnie znaczenia. A wiec tak znalazlem, rok 1988, przebieg wtedy cos okolo 120.000. Blacha w ocynku. Kupilem go za wszystkie jakie mialem pieniadze, praktycznie nie sprawdzajac samochodu, owszem bylem ze znajomym, ale to byl taki szybki rzut oka. Znajomi, powtarzali mi jaki Fiat jest...
~Generic
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
Nic ciekawego, ale po czasie zadziwiająco dobrze je oceniam. Nie zawiodło mnie, przez niejedną pole nim przejechałem, do domu zawsze wróciłem. Wszystko i wszyscy co trzeba było przewieźć się zmieściło.
3,5
~wieńczysław
Hatchback 5d 1.6 i.e. 90KM 66kW
rewelacja, jak na swoje lata, za nic bym go nie oddał, ani nie zamienił. zżyliśmy się, potrafimnie zaskakiwać, zupełnie pozytywnie, jak i trochę mniej, jak na seniora -ma swoje humnory, ale trzeba je uszanować. ogólnie jeden z lepszych modeli FIATA w historii, samochód roku 1988. wciąż mi służy i pewnie będę jego ostatnim właścicelem. co by nie mówić to użyteczna z niego maszyna
~vspr
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
miałem dużego fiata, corse, tipka, astre, grand cherokee i musze powiedzieć że tipka najbardziej lubiłem :-) poważnie, to był mój ulubiny samochód, fajnie się nim jeździło wyglądał niezbyt atrakcyjnie dopóki się do niego nie wsiadło. awaryjność niewielka, mocny wóz itd. Mimo kilku mankamentów oceniam na 5!!!!! polecam młodym wyluzowanym typkom :-)
~K.W
Hatchback 5d 1.6 i.e. 90KM 66kW
Moje pierwsze auto.Cały czas pałowane odziwo silnik dynamiczny (dawał rade).Niby wyciąga 180km/h,jechałem 195km/h w niemczech na banie z gory i straciłem wycieraczki.hamulce zawiodły dwa razy (całe szczęście ze sa chodniki i ze był dobry ręczny he he).masa drobnych usterek elektrycznych w silniku.koszty naprawy śmieszne od 10,- do 40,-.
2,9
~qwerty
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
Bardzo kiepski samochod. Zawsze sie martwilem czy jak wsiade i mi sie uda cudem odpalic to czy dojade do celu. Nikomu go nie polecam, chyba, ze macie worek pieniedzy i lubicie \'ladowac\' w samochod. Sama naprawa przegnitej podlogi przekracza cene zakupu. Ogromnie pali, zle sie jezdzi, bardzo topornie jak czolgiem.
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo I
10,9
~Michal91
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
Samochód ma swoje uroki i ma swoje wady - jak każde auto. Podoba mi się w nim jego wygląd zewnętrzny (bardzo ładne auto, wg mnie ma miłą dla oka sylwetkę); silnik też niczego sobie (dynamiczny, żwawy i nie spala tak dużo); poza tym jest wygodny i przestronny oraz tani w eksploatacji.
~Tipo driver
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Ogólnie dobry samochód. Nie ma powodów do narzekania. Wszystko zależy od tego czy kupi się samochód zadbany. Należy dbać o tego fiata i sprawdzać wszystkie elementy eksploatacyjne a w razie potrzeby wymieniać. Blacha ocynkowana zapewnia długie lata bez rdzy.
~Damian
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
jak na pierwszy samochód - rewelacja, polecam. zainstalowałem autoalarm, otwieranie zamków (w tym do bagażnika) na pilot, wpakowałem z tyłu głośniki (żadne badziewie, Alphardy mają dobre parametry), z przodu Magnaty + radioodtwarzacz Sony i luz :) baardzo współczuję posiadaczom Golfów :( nie dość, że golfy (np. 3) są 2-3 razy droższe od Tipo, to do tego badziewne.
~bbs
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
Wspominam to auto cały czas (gdyż obecnie od roku już go nie posiadam) ponieważ jest to auto bardzo niezawodne i chętnie nabył bym jeszcze raz, nowszy model, gdyby tylko kontynuowali produkcję do dziś.