Oceny Fiat Tipo I 1.4 76KM 56kW 1989-1995

Fiat Tipo I 1.4 76KM 56kW 1989-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Tipo I 1.4 76KM 56kW 1989-1995

~Tipo driver
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Ogólnie dobry samochód. Nie ma powodów do narzekania. Wszystko zależy od tego czy kupi się samochód zadbany. Należy dbać o tego fiata i sprawdzać wszystkie elementy eksploatacyjne a w razie potrzeby wymieniać. Blacha ocynkowana zapewnia długie lata bez rdzy.
~Robert
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
To moje pierwsze auto. Już drugi rok je mam i na razie jest ok. Czeka mnie kapitalny remont silnika bo już ma mało ducha i ciągnie się za mną błękitna chmura. Zrobi mi go kumpel i całość materiału (części) wyniesie ok. UWAGA od 300 do 350!!! zł.
~dudi166@vp.pl
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Jak kierowca ma wagę nogi prawej na normalnym poziomie,to auto polecam.Jeśli ktoś lubi mocną jazdę,to nie powinien kupować fiata.Tak ogólnie jeżdżąc przez trzy lata,to niewiele w to auto inwestowałem i mam nadzieję,że nie tak szybko coś będę musiał przy nim robić,chyba,że blachę(ale po piętnastu latach to i tak dobrze).
4,1
~dziki bez maila narazie:)
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
spodziewałem sie ze bedzie gorzej:) autko konstrukcyjnie bardzo dobre!!! zaskoczyło mnie w pozytywnie trwałoscią i uwaga...JAKOSCIĄ!!!!!, ale proponuje przeczytac całą opinie, bo w niej zawarte sa szczegóły:-)
~K7393
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Podoba mi się bryła, oraz prostota samochodu. A to na dzisiejsze czasy jest cenne- bo nie ma się co psuć!!!
~Tipo 1.4
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Moje było niezawodne . Jak dbasz tak masz ! samo sie nic nie psuje bez powodu .

Usterki Fiat Tipo I

Fiat Tipo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~michal91
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Autko świetnie się prezentuje , niweiele pali i jest niezawodne. Jeździ się nim naprawdę dobrze. Komfortowe i przestronne wnętrze. Duży bagażnik. To autko nie ma wad! :)
~Fazi
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Auto kupiłem do pracy i mnie bardzo zawiodło...wymieniłem już całe zawieszenie alternator...spalanie bardzo kiepskie lepiej nie kupować Fiata...nie polecam!!!
3,4
~capitan2
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Całokształt wypada dobrze, za te pieniądze nie ma co narzekac. Za auto można dac góra 2500 - 3000 zł, to ceny adekwatne do jakości (jeśli chodzi o silniki benzynowe).
2,4
~Pawel
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
samochód beznadziejny, prędzej czy później popsuło się w nim prawie wszystko, nigdy wcześniej nie miałem gorszego samochodu, sprzedałem go za połowę ceny prawie jako złom