Ocena kierowcy - Fiat Tipo I

zadowolony :), 19 lat temu
Rok produkcji 1990
Fiat Tipo I 1.4 76KM 56kW 1989-1995 - Oceń swoje auto
wystarczy tyle SUPER:):)
silniczek dobrze chodzi nie mam rzadnych zarzutow chodz mogłby być silniejszy ale sobie bardzo dobrze radzi golfik z silniczkiem 1.6 ma problemy:P z tempem, można do niego wsadzić 2 worki ziemniakow i pełno ciuchow i rożnych rzeczy zapakować cała rodzinke i ciągnać przyczepke cała zapakowana rowerami i jeszcze z 4 workami i jeszze ładnie pocisnać krotka mowiac na wakacje i ich powrotu super naprawde (do innych włascicieli lub chetnych ma taki przebieg i zero wyciekow i problemow rewelka)
skrzynia jest ok nie ma rzadnych kłopotow chodzi lekko czasami wsteczny szwankuje ale jest ok:)
ten samochód trzyma sie drogi jak rzaden inny :)
ok
ergonomia jest dobra wszystko na swoim miejscu lecz jeżeli chodzi o jakość plastikow zenada trzeszcza nie ma co porownywać z golfem :P:( ale poza tym OK:)
w zime długo sie nagrzewa ale nie jest żle:)
tylko to autko jest tak duże w tej klasie audi 80 ,190,golf są malutkie w porownaniu z nim :) super a bagażnik jest wystarczajacy wszystko sie zmieści :P:)
do 110 w miare powyżej :(:(
niejest żle:)
też jest super za te pieniadze nic lepszego sie nie kupi jest ok :)
jak co to drobiazgi np zamek w tylnej klapie dla nie posiadajcych tego autka jest ona plstikowa za to plus:) ale tak to nic:)
zrobiłem nim 100 000 tys i nigdy mnie nie zawiodł rzadnej usterki w tym aucie wystarcze zmieniać olej co jakieś 10-15tyś wraz z filtrem i autko chodzi zawsze sprawne nigdy mnie nie zawiodło

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 76KM 56kW [l/100km]

6,9