Ocena kierowcy - Fiat Tipo I

Kamil, 17 lat temu
Silnik 1.6 i.e. 78KM 57kW
Rok produkcji 1992
Fiat Tipo I 1.6 i.e. 78KM 57kW 1992-1995 - Oceń swoje auto
naprawde super auto, jak za tą cene..uważam, że nie znajdzie się niczego lepszego. Uważam, go za jednego z najlepszych samochodów tamtych lat.
Autko, jest wystarczająco dynamiczne. Jeżeli jest potrzeba, potrafi naprawdę przyzwoicie przyspieszać. Jak dla mnie super
Nigdy nie miałem wądpliwości, jaki wrzuciłem bieg, jednak mam małe zastrzeżenia do wstecznego...czasem, musze mocniej go wrzucić.
Zawsze czuje to autko i mam nad nim pełną kontrole
w aucie, siedzi się dośc wysoko, dzięki czemu widoczność jest naprawde dobra. Między czasie posiadałem również drugi samochód (megane coupe 2.0) i tam nie było tak dobrze z widocznościa - no ale to wiadomo.
...
w mroźne dni, autko dość szybko się nagrzewa jednak latem z chłodzeniem, to już bez otwartych okien nie da rady, ale to chyba w każdym aucie bez klimy :-)
samochód zapewnia naprawde wygodne podróżowanie ale dla 4 osób. Jeżeli na tylnej kanapie usiądą 3 osoby, robie się już troszke ciasno, ale nie tragicznie. Ogólnie, auto naprawde przestronne
W moim modelu uszczelki są już troszke zużytę przez co, do środke dostaje sie dość dużo chałasu.
hmm...nie wiem jak to opisać, sami popatrzcie
za 3-5tys zł ? czego można chciec więcej :)
pojawiają sie drobne ustarki typu, chałasujący centralny zamek od drzwi, nawalenie maksymalnego nawiewu, "wychaczeniu" sie migacza - po poruszaniu wszystko wraca do normy itp. Jak dla mnie, to prawie nic.
ja auto mam od 1997roku, czyli do dziś mam go 9 lat i naprawdę nigdy to auto mnie nie zawiodło. Owszem pojawiają sie drobne ustrki, ale nigdy na tyle by nie umożliwiały mi jazde nim. Uważam ten samochód za naprawde doskonały technicznie. Wiem, że niektórzy z tego powodu mnie wyśmieją, ale mi to auto naprawde nigdy poważnie nie nawaliło.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i.e. 78KM 57kW [l/100km]

7,8