Oceny Fiat Tipo I 1.6 i.e. 78KM 57kW 1992-1995

Najnowsze oceny Fiat Tipo I 1.6 i.e. 78KM 57kW 1992-1995

3,2
~Prorok
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
Miałem "Niemieckie" ( sprowadzone )wręcz...przepasione TIPO (wyklepane na tamten rynek)>>>normalnie rakieta>>>mówię Wam ale,,,ale... tylko wtedy GDY NIE BYŁ U MECHANIKA. Pisali w prasie, że to jeden z najbardziej udanych modeli Koncernu FIUTA...Praweda jest taka, że Fijat, to zawsze będzie Fijat... łany, bo czasem ładny,ale nic poza tym... Jestem tym szczęśliwcem, że udało mi się ta "konserwę" sprzedać...i od 3 lat posuwam TOYOTĄ CARINĄ E(od...
~Remi
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
jak na takie pieniadze i ta klase to auto jest wspaniele, fajnie sie jezdzi, nawet jak ktos lubi jezdzic lewym pasem duzo ( a to wersja jeedynie 1600) miejsca jest na prawwde duzo wiec mozna spokojnie podruzowac w 4 a nawet w 5 osob ( sam robilem trasy nad morze w zasadzie bez postojow ( wiec okolo 350 km ) i nikt nie byl jakos niezadowolony, wiec jesli ktos jest zainteresowany kupnem tego auta i ma na oku jakis dobry egzemplarz ( polecam po...
4,1
~vspr
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
miałem dużego fiata, corse, tipka, astre, grand cherokee i musze powiedzieć że tipka najbardziej lubiłem :-) poważnie, to był mój ulubiny samochód, fajnie się nim jeździło wyglądał niezbyt atrakcyjnie dopóki się do niego nie wsiadło. awaryjność niewielka, mocny wóz itd. Mimo kilku mankamentów oceniam na 5!!!!! polecam młodym wyluzowanym typkom :-)
4,1
~Damian
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
jak na pierwszy samochód - rewelacja, polecam. zainstalowałem autoalarm, otwieranie zamków (w tym do bagażnika) na pilot, wpakowałem z tyłu głośniki (żadne badziewie, Alphardy mają dobre parametry), z przodu Magnaty + radioodtwarzacz Sony i luz :) baardzo współczuję posiadaczom Golfów :( nie dość, że golfy (np. 3) są 2-3 razy droższe od Tipo, to do tego badziewne.
~qooba
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
Jak za tak śmieszną obecnie cenę auto sprawuje się wyśmienicie! Używam go jako "woła roboczego", nie martwię się o otarcia lakieru, zdaża się że nie zamykam go na noc, zostawię portfel itp i ... nic :) Nikogo to autko nie interesuje, co w moim przypadku ma spore znaczenie :) Przestronne wnętrze, duży bagażnik. O to mi chodziło!
3,5
~maciek (mspriv@wp.pl)
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
W swojej klasie cenowej chyba najlepsze auto, biorąc pod uwagę wielkość, silnik itd. Dysponuję stosunkowo dobrze wyposażonym modelem (jak na Tipo), co dodatkowo podwyższa jego wartość użytkową. Najwięcej uwag mam do zużycia paliwa no i (hm) oleju oraz drbnych usterek elektrycznych. Poza tym w zasadzie Ok.OK.

Usterki Fiat Tipo I

Fiat Tipo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,7
~szwej83@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
ogólnie nie narzekam na tipo jest to silnik 1.6 ja młody wiek i sądze ze auto które posiadam ma kulture i osiągi silnika nie porównywalne z wieksząscią pozostałych modeli.moje osiągi tym autem na poszczególnych biegach to 1.-50 kmh 2.-89kmh 3.-120kmh 4.158kmh 5.-178kmh wsteczny jeszcze nie sprawdzałem
3,8
~vspr
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
jestem bardzo zadowolny z tego auta, przejechalem nim okolo 50 tysiecy przez dwa lata i jedyna powazna usterka to alternator , poza tym nic!
3,5
~bozoni@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
Warto, ale trudno o dobrze utrzymany egzemplarz. Auto nie koroduje a jeśli widać rdzę to znaczy że było naprawiane blacharsko...
3,8
~łabondek wadowice
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
niedrogie urzywane duze autko powiem niezawodne ale dosyc hałasliwe zawieszenie mało palace szczególnie na trasie.ale jedno niewielkie ilosci oleju te silniki biora mój ok 1l na 3000tys