Lista ocen Fiat Tipo I 1.9 TD 92KM 68kW 1988-1995 (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cola.werewulf@mail.ru
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
Wybite: tuleje przednich wahaczy, poduszki silnika, poduszki przednich amortyzatorów, łożyska tylnych wahaczy. Spalone oporniki regulatora obrotów dmuchawy. Popsuty włącznik wentylatora chłodnicy (miałem dorobiony ręczny włącznik - nie zdemontowałem go po wymianie tak na wszelki słuczaj).
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
Jeśli o samochód się dba on będzie dbał o użytkownika :) ( mam tu na myśli zaglądnięcie w newralgiczne punkty i wymianę/dokręcenie śrubek lub innych elementów nim dojdzie do poważnej awarii
~kerim02
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
Dość często przepalające się żarówki mijania. Lubiący się przytrzeć hamulec ręczny- trzpień w zaciskach tylnych hamulców tarczowych naszczęście tania w usunięciu usterka.
~marmaz32@wp.pl
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
prowadnik szyby przedniej od strony kierowcy po podłączeniu radia przez elektryka nie działa podświetlenie pokręteł wentylatora przepalają się żaróweczki oświetlenia deski (digital)
~Ola
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
ciagle cos... korbka od szyby, podswietlenie deski rozdzielczej, wsteczne, wiecznie przepalajace sie zarowki, ciagle mam wrazenie, ze samochod nie jest "w pelni sprawny"
~G
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
Elektryka - tu wszystko toczy sie wlasnym zyciem:) jednego dnia dobrtze potem zle. Silnik bardzo wytrszymaly chociaz u mnie zaczyna turbina pluc olejem.
~reddog
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
Małe probelmy z elektryką. Ale w moim egzemplarzu wciąż działa kontrola świateł i wiem kiedy się przepalają! Zepsuty był silniczek od tylnej wycieraczki.
~inferno855
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
nie jest to pojazd pierwszej młodości duża ilość elektryki lubiła czasem spłatać psikusa
~ToMuSS
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
tylna wyciekraczka oraz jej spryskiwacz są najwiekszą wada oraz czesto przepalające sie swiece
~DD
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
Jakieś urwane kabelki,plastikowe zapinki takie tam duperelki (el.szyb.cent.zam.)poza tym bez probl.