Lista ocen Fiat Tipo II Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW 2016-2020 (8) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Użytkuję Tipo HB od około dwóch tygodni. Do dnia dzisiejszego pokonałem dystans 350 kilometrów - tak więc silnik nie jest dotarty. Zgodnie z informacją przekazaną przez sprzedawcę, silnik dotrze się po około 2000 kilometrach, co ma zaowocować spadkiem spalania i bardziej żwawą pracą. Tipo poruszam się po Warszawie jak i na trasach szybkiego ruchu (S8/S2). Przy delikatnym posługiwaniu się pedałem gazu i ustabilizowaniu prędkości na poziomie...
~Robert
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Nie wiem jak Wy jeździcie ale ja naprawdę nie cisne na gaz a spalania mam dużo większe, średnie to 7,5-8 litrów , jak przycisne troszkę mocniej na gaz to 11 litrów spala a na trasie 100-130 km/h srednia 6,7-8.. Kupując Tipo wiedziałem że tyle pali i nie oczekiwałem cudów bo to co podajecie to ja Punto robiłem z silnikiem 1,4 8V a Tipo T-Jet pali dużo wiecej.
~Kijop1
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Jak narazie benzyna i bramki na autostradzie. Dotychczasowy przebieg to 3000km i średne 6,1 z dystrybutora dwie setki więcej.
~Damian
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Cena turbiny nowej w aso zwala z nóg
~Adam
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Tani samochód to i tani serwis (mam taką nadzieję)
~Marcin
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Daję 4 gwiazdki. Za wcześnie na ocenę tej kategorii.
~Maniekswidnica
Przeglądy w rozsądnej cenie
~Tomas38
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Mógłby palić trochę mniej.
Fiat Tipo II Hatchback