Lista ocen Fiat Tipo II (101)

~Yatzek
Sedan 1.4 95KM 70kW
Zbyt mały moment obrotowy. Ale można się przyzwyczaić. (Silnik)
~tom
Sedan 1.4 95KM 70kW
Bardzo fajne auto za dobre pieniądze. Poza początkowymi problemami ze sprężyną (hałas w zawieszeniu- gwarancja) auto kompletnie bezawaryjne. Niestety trzeba czasami je umyć ;) Info dla osób narzekających na silnik. Auto, jak chyba każdy Fiat, programowo blokuje obroty silnika i go zmula do przejechania 10.000 km. (dotarcie) U mnie potrafił zdusić silnik przy wjeździe pod górkę i zmianie biegu przy obrotach 3.500. Strasznie było to...
~WW
Sedan 1.4 95KM 70kW
Dla normalnych ludzi normalny samochód trochę silnik mógłby być szybszy ale to po części celowego ograniczania po za tym wszystko w porządku 3 lata bez problemów tylko w pierwszym roku wymieniony wtrysk tak wszystko gra oby tak dalej ja mam mieć samochód do codziennej jazdy a nie na szpan więc spełnia moje oczekiwania kupisz coś niby dobrego i drogiego a potem niewypał bardzo dużo takich przypadków
~gorthaur
Sedan 1.4 95KM 70kW
Silnik daje radę z kilkoma osobami na pokładzie, nie jest to demon szybkości, ale też tego się nie można po nim spodziewać. Dobrze współpracuje z gazem. (Silnik)
~Trolleus
Sedan 1.4 95KM 70kW
Byłem na wczasach w Polsce z wypożyczalni dostałem tego Fiata przy przebiegu 1500 km, drugie tyle nim przejechalem. Z wyglądu super, środek w porządku ładny, bagażnik przerósł moje oczekiwania. ale moc na trasie hmm jaka moc przy 2 osobach lekkie wzniesienie i wyprzedzanie niemożliwe. Osobiście bym nie kupił na codzień jeżdżę Bawarką z 2x większą mocą i pewnie z tond ten niedosyt.
~Tomasz
Sedan 1.4 95KM 70kW
Po roku na licznkiku 17 tyś i zero usterek. Jeździ się wygodnie i do 160km/h na autostradzie nie przeszkadają szumy otoczenia. Stosunek ceny do tego co dostajemy jest naprawdę rewelacyjny. Oczywiście auto ma problem z przyśpieszeniem ale przy 95KM jest to w pełni zrozumiałe. Jak komuś zależy na tym czynniku to i tak kupi inne auto. Jak komuś zależy na taniej, komfortowej jeździe to zachęcam do zakupu.
~Adam
Sedan 1.4 95KM 70kW
Za parę lat co 5te auto na drogach to chyba będzie Tipo. Szykuje się HIT!
~Przemek
Sedan 1.4 95KM 70kW
Dane spalania dotyczą LPG, samochód wyposażony w fabryczną instalację gazową. Przejechałam ok 2000 km i komputer pokazuje spalanie na poziomie 7.0 w realu po przeliczeniu kilometrów wychodzi jakieś 7.9 przy mieszanej jeździe "trochę miasta, trochę poza miastem, trochę autostrady". (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Krzysiek
Sedan 1.4 95KM 70kW
Wszystko ok. - jedno tylko ale. Co z tym spalaniem oleju silnikowego? Ile wam ubywa oleju? Ile i co jaki czas musicie dolewać olej? Z góry dzięki za podzielenie się uwagami w tym temacie! Dodam że jeżdżę tylko na benzynie (z tego co wiem gaz to już inna bajka z tym olejem i tam rzeczywiście ubytek potrafi być spory!!!)
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo II
8,3
9,7
9,8
~Mike
Sedan 1.4 95KM 70kW
Najtańsza wersja nie posiada regulacji fotela w pionie...to jedyny mankament (Widoczność)