Lista ocen Fiat Tipo II Sedan (89)

3,2
~Piotr S.
Sedan 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Samochód wizualnie prezentuje się bardzo pięknie. Robi wrażenie i cieszy oko.
~Adam
Sedan 1.4 95KM 70kW
Za te pieniądze rewelacja plus raczej prostota konstrukcji i trwałość (patrząc na Bravo w benzynie). Biorąc pod uwagę jakie się teraz produkuje auta i brak opcji znalezienia "pewnej używki" najlepszy wybór. Prestiż zerowy ale mam swięty spokój.,
~Tipo2017
Sedan 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Cena wybacza drobne wady. Na plus spora przestrzeń wewnątrz i design zewnętrzny
~Roman S
Sedan 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Przy nabyciu nastawienie neutralne, teraz duży PLUS
~Właściciel Tipo
Sedan 1.4 95KM 70kW
Ogólnie auto proste i bezawaryjne. Bardzo pojemne i w tej wersji silnikowej ekonomiczne.
~koziak
Sedan 1.4 95KM 70kW
Chcesz mieć duże, nowe auto za rozsądną cenę? Nie zależy Ci na bajerach a na prostocie obsługi podczas jazdy? Potrzebujesz w bagażniku miejsce na wózek, 3 walizki, łóżeczko turystyczne i zabawki? Lubisz delektować się spokojną jazdą i nie spieszysz się wszędzie? Fiat Tipo jest dla Ciebie:)
~Krzysztof
Sedan 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Prosty silnik, w moim przypadku jedynie przy pierwszych 5 tys km zauważyłem ze ubywa oleju ale nie spadł poniżej minimum, więc do następnej wymiany nic nie dolewałem. Od 2 następnych wymian oleju trzyma poziom i nic nie pali. Po przesiadce z turbo diesla czuć bardzo mały moment obrotowy a co za tym idzie aby auto chciało przyśpieszyć wyje z bólu :) No ale wiedziałem na co się pisze. Póki co zero kłopotów z silnikiem (Silnik)
~gorthaur
Sedan 1.4 95KM 70kW
Bardzo fajne autko, jena jest zaskakująca do jakości.
~Mariusz
Sedan 1.4 95KM 70kW
Auto wygląda lepiej od większości nowych modeli znanych marek. Za całokształt daję maksymalną ocenę. Nie żałuję zakupu.
~!@#
Sedan 1.4 95KM 70kW
Spore auto za rozsądną cenę. Wyposażenie standardowe - bez zbędnych gadżetów ale jest wszystko co trzeba. Przeznaczone raczej do spokojnej "normalnej" jazdy. Chyba najładniejsze w tym przedziale cenowym. Miejsca w środku w zupełności wystarczy, bagażnik duży choć ograniczony małą klapą (sedan).
Fiat Tipo II Sedan