Lista ocen Fiat Tipo II Sedan (89)

~marek
Sedan 1.4 95KM 70kW
Auto zastępcze dla mojej zony po wypadku .Jeździlismy nim 3 tygodnie.Pierwsze wrażenie-mieszane uczucia tzn ładna bryła,fajnie narysowana ale smutne wnętrze.To było pierwsze wrażenie najtańszej z możliwych opcji tego auta.z kazdym dniem jednak było lepiej...Ewidentne plusy auta to wygoda,brrak dźwieków (chociaz to auto serwisowe po różnych kierowcach) ,zwartość zawieszenia,wszystko funkcjonalne i działajace bez zastrzeżeń,sprzęt audio nawet...
~RedLaps
Sedan 1.4 95KM 70kW
samochód z przebiegim 23 100km,w wersji pop,lusterka w kolorze nadwozia, lakier metalik, chrom klamki ,opony letnie i zimowe pełne koło zapasowe pakiet skórzany, hit-tech,czujniki tylne 40800 zł .Rocznikowo dwu latek faktycznie 15 mięsięcy.Zrobione ponad 5tyś km narazie jestem zadowolony.
~Użytkownik
Sedan 1.4 95KM 70kW
2 dni temu do firmy wjechały 3 sztuki Tipo 1.4 95KM LPG, Samochody będą robiły po około 10-15 tkm/miesięcznie. Pierwsze wrażenia??? Nowe nie jedzie (przebieg 23 km), dziś po przejechaniu 950 km silnik jakby żwawiej reagował na pedał gazu, docieramy do 3000 km delikatnie, potem zobaczymy. Spalanie gazu przy prędkości 130-150 kmh (A2,A1) w granicach 9-10 l. Wnętrze??? Nie skrzypi nie trzeszczy nie cieszy !, Strasznie twarde, wszechobecne...
3,6
~Dawid Taxi
Sedan 1.4 95KM 70kW
Dobra cena dobry segment, słaba obsługa ASO i jeszcze gorsza naprawa gwarancyjna. Obsługa przez centrale z bielska tragedia nie życzę nikomu kontaktu z tymi ludźmi banda nieudaczników
~Marcin
Sedan 1.3 Multijet 95KM 70kW
Fiat wypuścił w zasadzie budżetowe auto, nieźle wyposażone i wykonane. Plastiki do przyjęcia :)
4,1
~Robert
Sedan 1.3 Multijet 95KM 70kW
Udane auto za niewielkie pieniądze, nie wygląda jak Fiat :) Samochód którym jeździłem służbowo, miasto i trasa, parę tysięcy km Jedna rzecz która mnie trochę dziwiła to mocno odczuwalne podmuchy wiatru, ale to może przez to że jechałem sam.
~Grzegorz
Sedan 1.4 95KM 70kW
Gdyby był inny silnik i skrzynia dałbym 5 gwiazdek.
4,1
~kamil_cieślak
Sedan 1.4 95KM 70kW
Jak do tej pory (33 tys km) jestem zadowolony z tego auta. Nie daję 5-ciu gwazdek z powodu "mułowatego" silnika. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości.
~Marcin
Sedan 1.4 95KM 70kW
Samochód idealny dla typowego Kowalskiego. Dość tani w zakupie, tani w użytkowaniu i nawet fajnie wygląda. Idealny dla rodziny 2+2. Duży bagażnik przydaje się na wakacyjne wypady. Wiem co mówię bo Chorwacja i Estonia już zaliczone ;-)
3,8
~Mortal
Sedan 1.4 95KM 70kW
Największym plusem jest stosunek ceny do tego co dostajemy i wygląd samochodu w wersji sedan
Fiat Tipo II Sedan