Lista ocen Fiat Ulysse II (62)

~Paweł
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Samochód jest przede wszystkim duży. Wymontowanie siedzeń nie jest trudne, a zyskujemy naprawdę ogromną przestrzeń. 2 metrowa wersalka wchodzi bez rozkładania, rowery tak samo. Samochód cierpi na typowo włoską elektronikę - ma już swoje lata, usterki nie są duże, drogie w naprawie ale musi być dobry diagnosta /elektryk. Ich ilość jest jednak upierdliwa. Jeżeli ktoś szuka ekonomii spalania, to przy ergonomicznym kształcie cegły w tym modelu...
~Marek
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
Auto jest rewelacyjne...najlepsze z jakich miałem (volvo kombi, astra II) przestrzeń jest niograniczona. po wymontowaniu tylnych siedzeń robi się ogromna przestrzeń do załadunku o wym 2m/1m/1m. to auto doskonałe na trasy, na wakcyjne wypady w 5 osób + sporo miejsca na bagaż po wyjęciu 6 i 7 fotela. Auto ma solidne, proste i niezawodne zawieszenie...nieraz przeładowany po brzegi i jeżdżony po dziurawych drogach. komfort może nie jest najlepszy...
~Sebastian K
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
Jestem z niego bardzo zadowolony. Jak na 2 lata użytkowania. Znajomi, którzy mieli okazję się nim przejechać, też są mile zaskoczeni. Fiat zbudował tego Vana wspólnie z Peugeotem, Citroenem, Lancią. Naprawdę polecam to autko bo jest tanie i warte tych pieniędzy.
~maruch
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
Wspaniale i niesamowicie wygodny samochod. Komfort prowadzenia auta jak w samochodzie osobowym klasy sredniej, . Bardzo przyjazny do dalekich podrozy z wieloosobowa rodzina - przestrzen i funkcjonalnosc.Ten samochod nie meczy pasazerow dluzszym przejazdem.Bardzo dobry - mocny i elastyczny silnik wysokoprezny. Uwzgledniajac mase wraz z pasazerami 2,2 tony zuzycie 8,4 dm3 ON/100 km jest moim zdaniem rewelacyjne
~wnd
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Auto spelnilo w 100% moje oczekiwania. Przy 5 osobach bagaznik ogromny,kombiaczki moga sie schowac. Wygodna pozycja za kierownica ,siedzi sie wysoko wszystko dobrze widac.
~użytkownik
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
Wg mnie świetny sotosunek jakości do ceny...Nigdy nie sądziłem, że będe jeżdził fiatem, a tu niespodzianka. Szukałem auta rodzinnego dla 6 osób i uważam, że to strzał w 10... Polecam wszystkim. Wcześniej jeżdziłem dużymi kombiakami wydawać by się mogło że marek lepiej pozycjonowanych od fiata ale muszę przyznać, że po kilku długich trasach vanem jest to inna jakość. A przy tym uprzedzenia do marki poszły w odstawkę. Naprawdę dobre auto.
~jan-ek.
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Mam go już pięć lat, ciągle mnie cieszy. Zero rdzy, małe spalanie, nic się nie psuje. Rewelacja.
~jan-ek
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Auto rewelacyjne, tanie w eksploatacji. Po roku czasu ciągle cieszy swoim wyglądem, jest po prostu piękne.
~jjjjjBBBB
Van 3.0 V6 24V 204KM 150kW
Samochód za 1/3 ceny VW T5 TDI 2,5l Multivan w ,którym silnik grzechocze jak w starym Transicie. 3,0 V6 200KM benzyna,żadnych problemów z turbiną,filtrem cząstek,podgrzewaczami webasto,wiryskami,świecami żarowymi, itp. Komfort to przede wszystkim cisza a silnik ten skonstruowany był do flagowych limuzyn a nie do samochodów sportowych dlatego pasuje tu idealnie. Jedyny słuszny silnik do tego autka.
~wnd
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Auto ma doskonaly stosunek cena jakość.Niech sie schowaja zajeżdżone vw od niemca.Auto ma sprawdzony silnik peugeota bez technicznych niespodzianek,solidny i trwały.Przestronnosc wnętrza i bagażnik imponujący,aż żal było patrzec na ludzi w kombiaczkach upchanych po dach jak z wakacji wracają.2,3 rząd dużo wygodniej się siedzi jak w vv.Mimo gabarytów auto poreczne i fajne w prowadzeniu, w sumie jest krótsze niz a6.Ekonomia super, w trasie 4...