Oceny Fiat Ulysse II

Oceny Fiat Ulysse II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Fiat Ulysse II

~Paweł
Fiat Ulysse II
Samochód jest przede wszystkim duży. Wymontowanie siedzeń nie jest trudne, a zyskujemy naprawdę ogromną przestrzeń. 2 metrowa wersalka wchodzi bez rozkładania, rowery tak samo. Samochód cierpi na typowo włoską elektronikę - ma już swoje lata, usterki nie są duże, drogie w naprawie ale musi być dobry diagnosta /elektryk. Ich ilość jest jednak upierdliwa. Jeżeli ktoś szuka ekonomii spalania, to przy ergonomicznym kształcie cegły w tym modelu...
~wnd
Fiat Ulysse II
Auto ma doskonaly stosunek cena jakość.Niech sie schowaja zajeżdżone vw od niemca.Auto ma sprawdzony silnik peugeota bez technicznych niespodzianek,solidny i trwały.Przestronnosc wnętrza i bagażnik imponujący,aż żal było patrzec na ludzi w kombiaczkach upchanych po dach jak z wakacji wracają.2,3 rząd dużo wygodniej się siedzi jak w vv.Mimo gabarytów auto poreczne i fajne w prowadzeniu, w sumie jest krótsze niz a6.Ekonomia super, w trasie 4...
~Marek
Fiat Ulysse II
Auto jest rewelacyjne...najlepsze z jakich miałem (volvo kombi, astra II) przestrzeń jest niograniczona. po wymontowaniu tylnych siedzeń robi się ogromna przestrzeń do załadunku o wym 2m/1m/1m. to auto doskonałe na trasy, na wakcyjne wypady w 5 osób + sporo miejsca na bagaż po wyjęciu 6 i 7 fotela. Auto ma solidne, proste i niezawodne zawieszenie...nieraz przeładowany po brzegi i jeżdżony po dziurawych drogach. komfort może nie jest najlepszy...
~jjjjjBBBB
Van 3.0 V6 24V 204KM 150kW
Fiat Ulysse II
Samochód za 1/3 ceny VW T5 TDI 2,5l Multivan w ,którym silnik grzechocze jak w starym Transicie. 3,0 V6 200KM benzyna,żadnych problemów z turbiną,filtrem cząstek,podgrzewaczami webasto,wiryskami,świecami żarowymi, itp. Komfort to przede wszystkim cisza a silnik ten skonstruowany był do flagowych limuzyn a nie do samochodów sportowych dlatego pasuje tu idealnie. Jedyny słuszny silnik do tego autka.
~użytkownik
Fiat Ulysse II
Wg mnie świetny sotosunek jakości do ceny...Nigdy nie sądziłem, że będe jeżdził fiatem, a tu niespodzianka. Szukałem auta rodzinnego dla 6 osób i uważam, że to strzał w 10... Polecam wszystkim. Wcześniej jeżdziłem dużymi kombiakami wydawać by się mogło że marek lepiej pozycjonowanych od fiata ale muszę przyznać, że po kilku długich trasach vanem jest to inna jakość. A przy tym uprzedzenia do marki poszły w odstawkę. Naprawdę dobre auto.
~Sebastian K
Fiat Ulysse II
Jestem z niego bardzo zadowolony. Jak na 2 lata użytkowania. Znajomi, którzy mieli okazję się nim przejechać, też są mile zaskoczeni. Fiat zbudował tego Vana wspólnie z Peugeotem, Citroenem, Lancią. Naprawdę polecam to autko bo jest tanie i warte tych pieniędzy.
~maruch
Fiat Ulysse II
Wspaniale i niesamowicie wygodny samochod. Komfort prowadzenia auta jak w samochodzie osobowym klasy sredniej, . Bardzo przyjazny do dalekich podrozy z wieloosobowa rodzina - przestrzen i funkcjonalnosc.Ten samochod nie meczy pasazerow dluzszym przejazdem.Bardzo dobry - mocny i elastyczny silnik wysokoprezny. Uwzgledniajac mase wraz z pasazerami 2,2 tony zuzycie 8,4 dm3 ON/100 km jest moim zdaniem rewelacyjne
~bpserwis@op.pl
Fiat Ulysse II
Mam również ULYSSA rok 1995 250 tys. km. jest lepszy od tego nowego ,wygodniejsze siedzenia i łatwiejsze do demontażu.Kupiłem nowego bo wierzyłem że będzie równie dobry jak ten stary,a tu niespodzianka -twardy i sztywny dużo plastyków które odpadają i są nieprzyjemne dla oka .Ogólnie jestem zadowolony, gdybym nie miał porównania to byłoby SUPER
~pbserwis@op.pl
Fiat Ulysse II
JESTEM UŻYTKOWNIKIEM FIATA ULYSSE OD 1997 ROKU ,starym modelem zrobiłem 350 tys km. wtam 220 na gazie ,od 10 miesięcy posiadam Ulyska w nowej budzie ,nie powiem żeby był zły ,ale stary wydaje się być lepszy i wygodniejszy /fotele/ i coś mnie pokusiło na DIESLA ??!!
~Negatywny
Fiat Ulysse II
Chcialbym bardzo przeprosic Fiata te wszyttkie negatywne sa moje nie wiem co mnie napadlo zeby pisac takie brednie nie wiem co bylo przyzcyna ze tak bluzgalem na fiata jeszcze raz przepraszam i nie sugerujcie sie moimi poprzednimi opiniami.