Lista ocen Fiat Ulysse II (30) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Van 2.0 16V 136KM 100kW
W tym przypadku fiat przeszedł samego siebie. Stosunek cena/jakość jest idealny. Samochód nie ma cudów na kiju, ale też duża rodzina ich nie potrzebuje, bo ważniejsze jest żeby dzieci nie wytarły butami dziury w siedzeniach, nie porysowały wnętrza zabawkami, żeby bez problemu wpiąć/wypiąć fotelik i dostać się do dziecka na tylnym siedzeniu bez konieczności zatrzymania się i otwarcia tylnych drzwi.
~Marek
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
używane nie są drogie....mój 2 lata temu sprowadziłęm za 4 tys EURO... śmieszne pieniądze za tak funkcjonalne i niezawodne auto... nigdy go nie sprzedam...ewentualnie dokupie drugie autko na krótkie trasy :)
~maruch
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
Nowe auto bylo bardzo drogie, chociaz i tak tansze od blizniaczych modeli oferowanych w salonach PSA. Jako auto z drugiej reki jest bardzo atrakcyjne cenowo.
~bpserwis@op.pl
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
szybko będą tanieć ,rynek wtórny dla tych aut jest chyba trudny .Może lepiej będzie dla bliżniaczego PEUGOTA
~jan-ek.
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Jak kupowałem to byla cena rewelacyjna. A teraz jeszcze bardziej staniał.
~wnd
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Powyżej sredniej. Auto kosztuje mniej niz niemieckie kombi a oferuje duzo wiecej.
~KIKOS
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
ZA TE PIENIĄDZE REWELACJA , KOSZTOWAŁ MNIE 33000ZŁ , NIE KUPICIE NIC W TEJ CENIE
~morgan+
troche drogi 95 tys ale cos a cos wygoda dobry wypas dynamiczny wygodny