Lista ocen Fiat Uno I (91) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 125 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arkadyk
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Pewnie że nowe benzyniaki palą mniej, ale jak na ten rocznik to bardzo oszczędny silniczek. Przeglądy standardowo, można naprawiać w tanich warsztacikach, a nawet samemu
~SOLIDNA RECENZJA ZYBIEGO
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Ekonomika, to chyba dla niej kupuje sie UNOLOTY. Cześci sa tanie, ale często się psują. Spalanie GAZU jest różne, od 6 w trasie do 12 zima po mieście:D TAK, 12 LITRÓW.
~Ewa
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Nie wiem dlaczego ale palił coraz mniej (tankowałam nawet 4,5 l na 100) - niestety wszelkie oszczedności zostały pochłonięte przez naprawy. Cześci tanie ale duzo do wymiany.
~Andrzej "Kinopag"
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
na dlugie dystanse (250km+300kb obciazenie) musze tankowac (mimo ze bak przed wyjazdem jest pelny). ceny przegladow sa zroznicowane, ale do najnizszych nie naleza...
~BaD_redViPER - PSYCHO SQAD, pshemo83@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
ojjj w ciagu 2 lat wsadzilem okolo 250 zl, (pompa wodna, filtry, klocki, felgi, uzywane opony ;) ) nieliczac oleju, benziny troche pali na duzych obrotach, a tak to okolo 6 - 7
~Adam, ammk79@wp.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
silnik 1.0 FIRE to jedna z najoszczędniejszych jednostek FIAT-a-duży atut samochodu;ceny części są bardzo tanie i nie ma problemów z ich dostępnością na rynku
~krk
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Jeżdżę na gazie. Jest super (tak mi się wydaje. Srednia po 400km różnej jazdy (z przewagą miejskiej) wyniosła 6,7 Jadąc na wczasy (w trasie) wyszło mi 5,1l
~Mirek Pawlica Ruda Śląska
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Podstawowe części (amortyzatory, hamulce, wydech) kupuję na promocjach w Norauto, ceny okazyjne, np. tarcze hamulcowe Brembo 55 zł. komplet!
~morda
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
pali 4.8trasa oszczędna jazda do 8.00 zima w mieście. przeglądy w sewisie nie polecam, za to częsci zamienniki bardzo tanio i każdy potrafi go naprawić
~maxxx juby0@go2.pl
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
jeździ prawie za darmo - przy delikatnej jeździe nawet może poniżej 5/miasto, części raczej drogie bo to jeszcze model produkowany we Włoszech