Ocena kierowcy - Fiat Uno I

lukas, 18 lat temu
Silnik 1.0 i 45KM 33kW
Rok produkcji 1985
Fiat Uno I 1.0 i 45KM 33kW 1985-1989 - Oceń swoje auto
kanciaty jak wózek na zakupy. z silnikiem 1.4Turbo 114kM siwy dym, a cena..... Tanie autko sportowe, nawet jak zniszczysz. Niestety trzebe uważać na krawężniki łatwo urwać zderzak:(
4 od 40km/h,5 od 70km/h chyba że pełnym autem to gorzej, a wyprzedzać lepiej z zapasem
czasami 5 ciężko wchodzi,ale ogólnie dobrze
coś mi trzaska w zawieszeniu, wachacz wymieniłem amortyzator sprawdziłem i dalej:( ale przegląd bez problemu:))
w każdym kierunku, słupki waskie, wycofać nie problem nawet kobiecie
kolana w plecach też można poczuć ale przy wzrości 190cm. Ważne wózek dziecięcy prawi się mieści ja ściągam tylnią półkę
było idealnie zeszłej zimy. teraz fatalnie 5km i oki, bedzie lepiej
z przodu dużo miejsca. Schowków w sam raz tylko szkoda że nie zamykane:( panelu z radia nie ma gdzie schować, albo nosisz ze sobą albo pod fotelem z drogi nie widać:)Fotele z przodu jeszcze trzymią na boki, z tyłu zwykła prosta kanapa idzie się przyzwyczaić(pierwsze wrażenie-dziwne)
w miarę cicho. Jak puścisz głośniej muzę zapomnisz o zmianie na 5-kę.
przy dzisiejszej cenie paliwa nie opłaca się zmiana na gaz.5,8 lato 6,2 zima jazda mieszana 30%miasto na trasie schodzi do5.Części haha najlapsza zabawa do dziś się nabijam z golfówII porównywalna cena a części 2RAZY droższe, 5 lat młodsze i przebieg!
za tą cenę nie znajdziesz 10-letniego auta rodzinnego. Doskonale się nadaje na pierwsze auto.
małe pierdoły. Niestety rdza, może powolna ale się rozprzestrzenia choć garażowany.
raz w roku u mechanika oleje i filtry+ co trzeba.Największy mój rachunek 410zł.Zobaczymy jak bedzie dalej
Fiat Uno I