Oceny Ford C-MAX I 1.8 Duratec 125KM 92kW 2003-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford C-MAX I 1.8 Duratec 125KM 92kW 2003-2010

~Bartosz Balski
Minivan 1.8 Duratec 125KM 92kW
Generalnie jestem zadowolony z samochodu. Jestem jego właścicielem zaledwie od dwóch miesięcy. Pochodzi on z Francji, a w Polsce jestem jego pierwszym właścicielem. Wydaje mi się, że troszeczkę przepłaciłem gdyż podobne Fordy na rynku wtórnym można dostać już "w gazie" (chociaż w uboższych wersjach) ale liczę, że przebieg jest realny (80k) bo wnętrze auta prezentuje się wzorowo. Samochód w najbliższym czasie zostanie wyposażony w...
2,4
~Cmax
Minivan 1.8 Duratec 125KM 92kW
W pierwszym roku co miesiac wizyta w ASO. Pierwsza awaria (nie odpalał) przy 50 km na liczniku.I tak bez przerwy. Przez 3,5 roku uzytkowania zaliczyl lawete 5 razy. Chetnie pozyczalem go kumplom, majac nadzieje, ze ktorys go w koncu skasuje. Niestety nie udalo sie. Po 50kkm bral olej. Kiepskie hamulce. Po przesiadce z Mazdy malo nie wjechalem w tylek innego auta przy pierwszej jezdzie. Uszczelki w przednich drzwiach tak halasowaly, ze nie...
3,6
~Shootie
Minivan 1.8 Duratec 125KM 92kW
Wszystko spoko tylko po pewnym czasie pokazywała się usterka silnika kod błędu U1900 (czasami pokazywał się jeszcze komunikat o trybie ograniczenia prędkości oraz usterka układu wspomagania kierownicy) błąd magistrali. Okazało się ze pokazały się zimne luty. 350 zł u magika i usterka zniknęła. Tak autko spoko
3,7
~dreammm
Minivan 1.8 Duratec 125KM 92kW
Ogólnie auto dla osób które jeżdżą po mieście, ze względu na mały komfort jazdy z większymi prędkościami spowodowany kiepskim wyciszeniem. Myślę, że dobre auto dla kobiety wożącej dzieci do szkoły. Sporo miejsca wewnątrz. Niezbyt drogi w utrzymaniu pod warunkiem, że trawimy na zadbany egzemplarz. Wadą jest silnik, który lubi brać olej często w dużych ilościach co generuje koszty utrzymania.
~MxS84
Minivan 1.8 Duratec 125KM 92kW
Nik nie wspomni, że 1.8 chlipie straszliwie olej? Dlaczego?
~Łukasz
Minivan 1.8 Duratec 125KM 92kW
Generalnie poprawny i pancerny samochód. W moich rękach zrobił 100000 i rośnie, zatem coś mogę o nim powiedzieć.
Dziennik kosztów dla Ford C-MAX I 1.8 Duratec 125KM 92kW
7,9
11,0
11,5
~rba555
Minivan 1.8 Duratec 125KM 92kW
Po przesiadce żona (bo to ona jest główną użytkowniczką) jest bardzo zadowolona i o to chodziło
3,6
~Michał
Minivan 1.8 Duratec 125KM 92kW
Naprawa tylnego zawieszenia 3000 części, zbieżność, robocizna (Układ jezdny)
~Grusiak
Minivan 1.8 Duratec 125KM 92kW
Koncepcja przesuwania tylnych siedzeń do środka bezsensu. Poza tym trudno się przyczepić (Ergonomia)
~luckas
Minivan 1.8 Duratec 125KM 92kW
Bierze olej. Jest głośny przy wyższych prędkościach- autostrada. (Silnik)