Oceny Ford C-MAX I 1.6 TDCi 95KM 70kW 2003-2010

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford C-MAX I 1.6 TDCi 95KM 70kW 2003-2010

~DBG
Minivan 1.6 TDCi 95KM 70kW
Autko bardzo zwinne i pakowne, To taki miniwan z opcją auta sportowego dla taty po godzinach. Świetnie się prowadzi przy dużych prędkościach autostradowych. Na mieście nie ma problemu zaparkować. Zrywne nawet z silnikiem 95KM - wiem co mówię, jeżdzę wieloma służbowymi osobówkami. Bardzo tanie w utrzymaniu, mało pazerne na ropę. Kubiłe go po jednodniowym zastanowieniu, nie szukałem idealnej sztuki, po prostu potrzebowałem wóz na szybko po...
~tomek.B
Minivan 1.6 TDCi 95KM 70kW
Świetne auto. Powoli kończę z nim przygodę ze względu na przebieg - czas na zmianę. Ale jeżdżę nim szósty rok i chętnie pojeździłbym dalej
~Zadowolony
Minivan 1.6 TDCi 95KM 70kW
Idealny balans w kategorii Van/szybka jazda. Polecam na autostrady pomimo małego silnika. Na miejscu troche trzeba powachlować biegami.
~Polin16
Minivan 1.6 TDCi 95KM 70kW
To szósty samochód jaki mamy a pierwszy który lubię.
~gemini72_21
Minivan 1.6 TDCi 95KM 70kW
Wybraliśmy pierwszy raz forda i jesteśmy zadowoleni. Zadajemy kłam opinii, że samochodów na \"f\" nie powinno się kupować.
3,8
~KH
Minivan 1.6 TDCi 95KM 70kW
Na drugim biegu czasem się dusi, trochę \"mułowaty\". (Silnik)

Usterki Ford C-MAX I

Ford C-MAX I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,3
~J.M.
Minivan 1.6 TDCi 95KM 70kW
Nieszczelnosc uszczelka na wale pomiedzy silnikiem a sprzeglem (Silnik)
~tomekj13
Minivan 1.6 TDCi 95KM 70kW
Auto zostało wyprodukowane w kwietniu 2005. Ten serwis nie pozwala mi wpisać poprawnie roku produkcji- więc wybrałem 2010. Ale jeszcze raz powtarzam, że auto jest z 2005 roku. Silnik disel jak na moc tylko 90 KM- spisuje się całkiem dobrze. (Silnik)
~kowalski
~tom
Minivan 1.6 TDCi 95KM 70kW
czasami ciężko wrzuca się trójkę, generalnie skrzynia chodzi dość dobrze, choć dość ciężko w porównaniu z japończykami (Skrzynia biegów)