Oceny Ford C-MAX I 2.0 TDCi 140KM 103kW 2003-2010

Ford C-MAX I 2.0 TDCi 140KM 103kW 2003-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford C-MAX I 2.0 TDCi 140KM 103kW 2003-2010

~longlong
Minivan 2.0 TDCi 140KM 103kW
pewnie że na piątkę, jeśli szukałeś takiego samochodu to on nim jest, wiadomo to samochód a nie boski środek transportu, to ford a nie mercedes, to minivanik a nie duży van, lubię jego jazdę za to jak fajnie sie prowadzi czy to na prostej czy to w zakrętach, dobra pozycja za kierownicą, dobry parapet na łokieć, jest też podłokietnik, ale mało miejsca na prawe kolano, ja to lubię się tak rozwalić, jechałem 1500km za jednym strzałem do chorwacji...
~Sławek
Minivan 2.0 TDCi 140KM 103kW
Kupiłem to auto nieco z przypadku(miało być Mondeo Mk 4). Przekonał mnie stan techniczny i wyposażenie - Titanium(szyberdach, skrętne reflektory soczewkowe, aut. klima dwustrefowa, oryg. Alu 18', atermiczna i podgrzewana szyba przednia, czujniki deszczu/zmierzchu/parkowania, elektryka siedzeń itd.). Mimo tego czuć we wnętrzu, że to kompakt. Wygląd zewnętrzny ma niepozorny, duże alufelgi dodają mu charakteru(na zimowych 16tkach zupełnie ginie w...
~Piotrek
Minivan 2.0 TDCi 140KM 103kW
Ford auto naprawde swietne powiem ze jestem niemile rozczarowany autko malo pali zrywne posiadam go w wersi trend kola18' kolor wsciekla ceglowka ladne spojlery nie zamienie go na inne zrobilem komplet zawieszenie padly wtryski wymienilem koszta duze ale wartojestem unikalny na drodze polecam to autko mialem juz duzo samochodów ale c max jest idealny
~Mazur
Minivan 2.0 TDCi 140KM 103kW
Auto oceniam naprawdę dobrze - fajnie się prowadzi, jest wygodne i w wersji 2.0 TDCI naprawdę daje radę w mieście i na trasie. Mankamenty według mnie są kwestią zaniedbania samochodu bądź niewłaściwej obsługi serwisowej. Przy tej cenie w mojej opinii dostajemy sporo jak na standardy adekwatnych roczników.
~MMB
Minivan 2.0 TDCi 140KM 103kW
Wygodny, dynamiczny samochód, z optymalnie zestrojonym zawieszeniem i oszczędnym silnikiem. Niezawodny, mimo dużego przebiegu. Plus za silnik diesla bez filtra cząstek stałych (jeden problem mniej). Nieco za mały bagażnik i idiotycznie rozwiązane wrzucanie wstecznego (często wskakuje jedynka).
~oskar.italia@gmail.com
Minivan 2.0 TDCi 140KM 103kW
Wystarczy dbać o auto i nie zaniedbywać ewentualnych sygnałów jakie auto może do nas wysyłać, a będzie jeździło doskonale i przez wiele lat. Mój model z 2003 roku, czyli pierwszy model jaki się ukazał na rynku do dzisiaj jeździ doskonale i bez usterek. Nie chcę zapeszać, ale problemów ZERO!

Usterki Ford C-MAX I

Ford C-MAX I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Ckk
Minivan 2.0 TDCi 140KM 103kW
Rocznik 2003, wersja GHIA z silnikiem 136 km. Auto sprowadzone z Francji. Całokształt oceniam na dobrze z wielkim plusem.
3,8
~sohff
Minivan 2.0 TDCi 140KM 103kW
Być może trafiłem się egzemplarz ponad przeciętnie usterkowy ale ogólnie samochód oceniam na plus.
~Rafal Aleksiejuk
Minivan 2.0 TDCi 140KM 103kW
Przyjemne autko,polecam 2.0 tdci 136km,duzo lepszy i trwalszy silnik niz 1.6 tdci czy 1.8
~Jacob81
Minivan 2.0 TDCi 140KM 103kW
Auto duże, komfortowe, bardzo dynamiczne (320Nm robi swoje) i oszczędne. Dodatkowo można kupić je w bardzo bogatym wyposażeniu za przyzwoite pieniądze.