Lista ocen Ford C-MAX II Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW 2010-2015 (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~_W
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Uważam że bardzo dobry. Auto w wersji tiatnium z kilkoma gadzetami, dynamicznym silnikiem lakierem metalik za cene 75tys złotych to dobra oferta. Podczas szukania auta do zakupu nic innego w podobnym wyposażeniu, z tak dynamicznym silnikiem nie potrafiłem znaleźć w podobnej cenie (carens, verso, scenic, sportsvan, zafira, 5008, wszystko transakcyjnie droższe) no moze picasso mogłoby konkurować, gdyby miało podgrzewaną przednią szybę.
~boloh
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Samochód ładny mam wersje Titanum , ale uważam że cena jest za wysoka co do jakości wykonania (chodzi o szczegóły na przykład materiału z których wykonane jest wnętrze-(boczki drzwi , kokpit nawet nie do końca zamaskowane rzeczy które mogą denerwować jak np. pod kierownicą , przy pedałach oraz w nadkolach itp).
~Andy25
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Dostałem duże upusty przy zamówieniu "wypasionej" wersji Titanium. Trochę krótka gwarancja 2 lata, ale teraz można ją co roku przedłużać za 89 złotych! Koniecznie serwisować w ASO. Bardzo dbają o klienta. Moje pozytywne doświadczenia z ASO Forda w Olsztynie.
~Arkander
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Mogłoby być lepiej - rozsądne wyposażenie to dopiero w Titanium a i tak za sporo trzeba dopłacić. Całe szczęście można sporo wynegocjować ( nie tak jak w VW... ) i wtedy robi się już lepiej. Ale i tak uważam, że z 10% powinno być tańsze
~wiwos
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Uzyskałem na niego rabat w wysokości 18% więc nie mogę narzekać, wersja najbogatsza titanium doposażona o jeszcze parę \"drobiazgów\" czyli super auto za rozsądne pieniądze :)
~Dominik
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
... wg cennika drogo, ale w praktyce zważając na wynegocjowany rabat jest dobrze. Mam porównanie do ceny Skody yeti zakupionej w 2009r. w podobnym standardzie wyposażenia.
~BM_F
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Zbyt drogie doposażanie pojazdu w różne udogodnienia, które wydają się już być minimum w XXI wieku dla tego typu pojazdu. Ogółem oceniam to auto na bardzo udane.
~Hubert Marzyński
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Nie znam innego auta, które spełnia wszystkie walory, na których mi zależało, a jest cenowo atrakcyjniejsze lub atutami mogło by wygrać z moim cemaksiem.
~tadek
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
76 000 zł za wersje Titanium z tym silnikiem to myślę żę dobry stosunek jakości do ceny

Usterki Ford C-MAX II

Ford C-MAX II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Qba
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Ford to najlepsza marka dla kogoś kto nie chce przepłacać za znaczek na masce.
Ford C-MAX II Minivan