Oceny Ford Edge II SUV 2.0 EcoBoost 245KM 180kW 2015-2018

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford Edge II SUV 2.0 EcoBoost 245KM 180kW 2015-2018

~Dariusz
SUV 2.0 EcoBoost 245KM 180kW
Mój jest z 2019r. ze skrzynią 8 biegową. Fajny samochód, dobrze się trzyma drogi, wszystko pod ręką, nawet całkiem dobre wykończenie, nic nie skrzypie. Wadą jest za sztywne zawieszenie i słabe wygłuszenie. Silnik dość cichy przynajmniej na razie (38 tys.km.) Ewidentnie trzeba zmieniać częściej olej silnikowy (2x) niż napisane w manualu, ale to nie problem. Skrzynia na niskich biegach przy zwalnianiu nieco szarpie, taki jej urok. Po...
~pp
SUV 2.0 EcoBoost 245KM 180kW
Rocznik 2019 USA, doskonały wielki SUV bezkonkurencyjny w swojej klasie i cenie. Przestronny w środku, wielki bagażnik, dobrze wykończony, fajnie jeździ jak na tak duze auto.
~Robert
SUV 2.0 EcoBoost 245KM 180kW
Jestem zaskoczony tym autem i silnikiem bardzo pozytywnie. Polecam każdemu kto się zastanawia.
~Jan
SUV 2.0 EcoBoost 245KM 180kW
Samochód świetny,dobrze się prowadzi,silnik dynamiczny, jak na gabaryty spalanie w normie ok 10l.
~Karo82
SUV 2.0 EcoBoost 245KM 180kW
Prezentuje się pięknie !!! Dobry stosunek jakości do ceny. Mam wersję z dużym wyświetlaczem i panoramicznym dachem sprowadzony z USA i naprawiony na oryginalnych częściach z serwisu FORD.
3,6
~JAKUB
SUV 2.0 EcoBoost 245KM 180kW
Skrzynia siadła po 85tys. pomimo wymiany dynamicznej oleju przy przebiegu 56tys. Najsłabszy element auta. Naprawa to kosmos - 15% wartości auta (Skrzynia biegów)
~Karol
SUV 2.0 EcoBoost 245KM 180kW
Nie bardzo rozumiem podejścia serwisów Forda w Polsce do aut z USA. Bo przeważnie, niestety są niedoinformowani wszystkie części karoseri pasują z euro do amer. Edka. Moduły i instalacja jest też taka sama . Jedynie przetwornica amer.110V eur. 230 V. Rozmieszczenie bezpieczników identyczne. Większy wybór silników z USA. 2,0 2,7 i 3,5 litra. W Europie tylko Diesel 2,0. (Silnik)
~artur
SUV 2.0 EcoBoost 245KM 180kW
dobrze że jest kamera bo cofanie bez niej było by trudne (Widoczność)
Ford Edge II SUV