Lista ocen Ford Escort V Cabrio (8) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sss
Cabrio 1.6 105KM 77kW
Wystarczająco precyzyjna na lewarku chociaż szału nie ma, wymaga przyłożenia większej siły niż w nowych autach, biegi wchodzą lekko gumowato. Ma długie przełożenia dzięki czemu auto utrzymuje stosunkowo niskie obroty przy normalnej eksploatacji. Z czasem staje się nieco głośniejsza. Sprzęgło nie należy także do działających tak lekko jak we współczesnych modelach.
~donalberto@o2.pl
Cabrio 1.6 105KM 77kW
Skrzynia biegow, poza wyciekami oleju i drobnymi problemami, to bardzo pozytywna czesc samochodu. Krotki skorzany lewarek nadaje sportowego charakteru autu, a biegi wchodza bardzo precyzyjnie i z niewielkim oporem, ktory daje radosc wrzucania kolejnych i kolejnych przelozen. Niestety wycieki, a potem dlugie szukanie wstecznego i jedynki
~Bartek T
Cabrio 1.8 16V XR3i 105KM 77kW
Skrzynia u mnie chodzi cicho i bez problemów . System zmiany biegów niestety jak i skrzynia biegów wymaga elementów oryginalnych .Jeśli na nich oszczędzisz będziesz narzekał .
~Wrona
Cabrio 1.6 105KM 77kW
Do skrzyni biegów nie mam większych zastrzeżeń. Moją uwagę zwróciły wyskakujące biegi podczas mocnego przyspieszania.
~Paweł
Cabrio 1.6 105KM 77kW
Skrzynka ujdzie ale nieco za długi skok lewarka i brak precyzji ale można to wybaczyc. Dobrze zestopniowana.
~jarecki0107
Cabrio 1.6 105KM 77kW
Bardzo rzadko zdarzało się jej zgrzytnąć przy wrzucaniu wstecznego.
~taess@op.pl
bez zastrzezeń