Oceny Ford Escort V Hatchback 1.8 D 60KM 44kW 1990-1992

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford Escort V Hatchback 1.8 D 60KM 44kW 1990-1992

~devilek
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Autko kupilem od kolegi za 1500pln, przebieg raczej kolo 222tys km gdyz wnetrze wyglada bdb, fotele z weluru jak nowe, tylko kierownica i galka od biegow zdradza przebieg. Odziwo rdza zaatakowala tylko tylne podluznice na dlugosci 25cm pod bagaznikiem - koszt 250pln. Wymienilem tez akumulator za 200 pln. Dodatkowo zalepilem silikonem mala dziurke pod uszczelka skad przeciekala woda do wnetrza. Czasami szwankuje przelacznik zespolony swiatel bo...
3,6
~wojt
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
do atutów tego modelu trzeba zaliczyc dosc bezawaryjny i ekonomiczny silnik niestety głośny i cholernie ślamazarny poza tym auto jest wmiare wygodne i łatwe w ogólnym rozkminieniu i bardzo tanie , niestety procz silnika ciezko o nim powiedziec ze jest bezawaryjny , stale jakies bzdety wychodzą, blacha nie zachwyca, wygląd takze wskazuje na miniona epoke. Ogólnie mozna go polecic osobom bez rajdowych ambicji chcacych dojechac spokojnie i tanio...
3,1
~Infinity_
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Ogolnie gdyby nie problemy z silnikiem w zime to auto jest mega nie zawodne, i pancerne. Skrzynia biegow mega wytrzymala, raz udalo mi sie ja popsuc podczas robienia obrotu o 180* na wstecznym przy pelnym gazie ;) Karoseria troche rdzewieje ale to jest auto z 91 roku !
~esr91
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Łącznie auto przejechało 580tyś km. Przez wiele lat znakomicie służył. Escort przyjechał z Francji w 95roku, 13 lat jeździła nim po Polsce cała rodzina (4 osoby). Zdarzało się, że robił po 10tyś km miesięcznie. Były też kolizje, które były dobrze naprawione, auto cały czas jeździło prosto.
3,2
~pawiania_morda
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Mój egzemplarz był bardzo zaniedbany przez poprzedniego właściciela. Dobre autko dla młodego chłopaka, który zna sie na mechanice i nie wstyd mu jeździć cudownie brzmiącym dieslem i jeszcze ma dostęp do tańszego paliwa.
~PanNikt
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
ogólnie dobry samochód, często jednak lubi wysiąść jakiś drobiazg typu podświetlenie deski rozdzielczej, brak spryskiwaczy, czy zimno jak w lodówce zimą. silnik auta jest super, zrobiłem nim już troche kilometrów i na szczęście nic poważnego sie nie stało. Auto bardzo ekonomiczne. w mieście do 6 litrów ON, w trasie około 5-5,5 litra / 100km
~arkashka@o2.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Do wyścigów się nie nadaje, ale zwykły transport rodzinki wychodzi tanio i wygodnie. Auto dla niewymagających i oszczędnych ludzi - ja pojeździłem, jestem zadowolony, ale teraz kupię coś powyżej 100KM :)
~mar
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
nie ma rewelacji.auto niedrogie i nic super soba nie reprezentuje.poprawne i tyle.dobry uklad jezdny i clakiem przyzwoicie wyglada i czesci nie drogie...diesel oszcedy.uwaga na kopcacy olej z bagnetu!!!
~ROBI
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Mam wersję Ghia, świetne fotele,welur, szyberdach oryginalny, pogrzewaną przedanią i tylną szybę oraz dysze spryskiwaczy, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka, elektrycznie sterowane szyby przednie i podłokietnik z tyłu, regulacja kierownicy Jedyne czego mi brakuje to podłokietnik przedni i klimatyzacja.
3,7
~wbabula@wp.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Z powodu podeszłego wieku zaczyna rdzewieć. Ciekawe dlaczego tylko lewe drzwi przy podszybiu i pas za szybrem. Z prawej strony są ok i Podwozie też. Może to jakś niedoróbka fabryczna, która wyszła po latach. W porównaniu z Fiatami i Polonezami to i tak dobrze. Ogólnie uważam model za udany. Ocenę obniża tylko przednie zawieszenie.
Ford Escort V Hatchback