Lista ocen Ford Escort VI Hatchback (198) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 290 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ggrzech@gmail.com
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wersja 5-drzwiowa. Z przodu jest wygodnie. Z tyłu stosunkowo dużo miejsca na nogi. Dwie osoby z tyłu jadą stosunkowo wygodnie
0,0
~maciobyk1984@interia.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jako że posiadam wersję trzydrzwiową, to pasażerowie mają trochę ciasno na tyłnich siedzeniach. Kierowca ma nawet dobrze.
~maciobyk
~kristof
Hatchback 1.3 60KM 44kW
i dla kierowcy i dla pasażerów jest dużo miejsca ( i ja i "moi" pasażerowie nie mają jednak więcej jak 1,70 m )
~Rastan
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Tu jest dobrze. Teraz mam samochód klasy średniej i widzę, że przydałoby się trochę więcej miejsca.
~zenek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Samochód jak na swoje niewielkie gabaryty oferuje sporo miejsca dla kierowcy i pasażerów.
~lukinigga@tlen.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Z przodu masa miejsca, aczkolwiek przy wysokich osobach Ci z tyłu mogą narzekać na brak miejsca na nogi.
~miszelll1989
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
kierowca ipasażer z przodu miało wystarczajaco miejsca ale z tyłu juz nie jest tak wesoło
~Michal
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Za kierownicą nawet mając 1,9m wzrostu jest wystarczająco miejsca z tyłu troszkę gorzej
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI Hatchback
6,1
9,8
~Królik
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Z przodu jest wystarczająco miejsca, fotele są w miarę wygodne. Z tyłu nie miałem okazji jeździć
Ford Escort VI Hatchback