Lista ocen Ford Escort VI Hatchback (198) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 290 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek Ford
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
z przodu miejsca pod dostatkiem, z tyłu całkiem wygodnie zmieszczą się 2 dorosłe osoby, w 3 już jest ciasno- ale przecie to tylko samochód kompaktowy:]
~JohnyBlaze
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Mam 190cm wzrostu.Z przodu spokojnie mozna jechac w długie trasy.Z tyłu jednak wyższe osoby troche będą narzekać. Jako,że ja jeżdze jako kierowca to daje 5:)
~Łukasz lukaszmilc@interia.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
paktem jest że gdy się przesunie przednie fotele trochę w tył to pasażerowie mają mało mkiejsca na nogi i cięzko sie wsiada/wysiada do tyłu w Esc 3d!
~kriss
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
dużo miejsca w środku zarówno z przodu jak i z tyłu więcej jak w astrze1 bardzo duży bagażnik dzielone siedzenia z tyłu podłokietnik jezdzi sie bardzo wygodnie
~Michał B.
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
z przodu wystarczająco miejsca ( mam 174cm wzrostu) , wygodne i twarde fotele kubełkowe, z tyłu trochę gorzej, na szczęście siedziałem tam tylko raz
~mexykanin500
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Całkiem spory bagażnik. Miejsca na tyle dużo że 4 dorosłe osoby na trasie nie powinny narzekać, w 5 mogłoby już być trochę ciasno.
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
przestszeń dla kierowcy bardzo dobra ale dla pasarzerów siedzących w tyle nie najlepsza brak miejsca nad głowa bark zagłówków xD
~wkos.wroc@wp.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
w miarę ok 4 osoby jada w miarę wygodnie.. przy 5 z tyłu robi się tłoczno.. zwłaszcza gdy kierowca jeździ \" na leżąco \" :P
~Barteklo
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Z tyłu troszke mało ale to dlatego że mam wersję 3 drzwiową. Z przodu przy moich 186cm i ponad 100 kg wagi mam mnóóóóóstwo miejsca.
~Mietek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Średnie auto średniej wielkości. Z Escorta przesiadłem się do Sharana. Można porównać do przeprowadzki z kawalerki do apartamentowca.
Ford Escort VI Hatchback