Lista ocen Ford Escort VI Hatchback (198) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 290 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał Balogh baloon007@tlen.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Przód- idealnie, miejsca sporo. Tył- jeszcze nikt nie narzekał ze brak mu miejsca w Essim. Bardzo fajnie komfortowo się podróżuje. Nawet w 5 osób da się znieść. Bagażnik bardzo przestronny i pakowny.
~Pablo
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Z przodu jest naprawdę dużo miejsca, z tyłu też nieźle. Przejechałem z tylu dystans 600 kilometrów i nie bolał mnie kręgłosłup ani nogi. Przydałyby się tylko w tylnych siedzeniach zagłówki.
~ stepidar@interia.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Szeroko i wygodnie. Osoby wysokie siedzą wygodnie zakże z tyłu. Sporo miejsca na nogi. Wyjątkowo dużo miejsca na nogi dla przedniego pasażera. Dużo większy bagażnik niż np Punto Lanos Golf
~Łyyysy
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Nie ma problemów z poruszniem się w cztery osoby nawet na dłuższe trasy z kilkoma torbami w bagażniku.Ale i pięć osób mieści się bez problemu!Wg mnie troche mało miejsca z przodu przed sieszeniem pasażera!
~GallAnonim1981
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Bardzo komfortowe fotele kierowcy i pasażera. Tył nie wiem, zazwyczaj jestem kierowcą, ale zdarzyło mi się wieźć 4 dorosłych facetów, każdy ok 90-100 kg. i nie narzekali
~SebownikilleR
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
z przodu miejsca jest wiecej niz wystrarczajaco, t ylu bywa roznie zalezy od gabarytów ludzi jadacych z przodu, miejsca nad głowa zabraknie jak ktos ma wiecej niz 1,90 cm :]
~Tomasz P.
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Kierowca i pasażer z przodu jadą bardzo komfortowo. Z tyłu dla zachowania komfortu powinny jeździć 2 osoby a nie 3 :). Bagażnik starcza spokojnie na wszystkie torby i zakupy.
~lucas7911
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Możliwość ustawienia fotela kierowcy do swojej sylwetki, dużo miejsca na cztery osoby, dużo miejsca na nogi na tylnej kanapie. W wersji 3d lekko utrudnione wsiadanie na tylną kanapę
~Tom_sg
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
dla kierowcy sporo miejsca (mam 180cm wzrostu, a fotel nie jest do konca wysuniety) z tylu dla 3 osób spokojnie starcza. Bagaznij b. duzy jak na auto tych gabarytów
~Kamil
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Dla kierowcy i pasażera obok przestrzeni dość. Gorzej, jeśli za mną chce ktoś usiąść. Przy moim wzroście (190 cm) najwygodniej z tyłu nie jest.
Ford Escort VI Hatchback