Lista ocen Ford Escort VI Hatchback 1.8 D 60KM 44kW 1992-1995 (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Katalizator
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Stosunek jakości do ceny rewelacyjny. W środku w porównaniu do innych aut czujesz się jak w limuzynie (w tej klasie :-)). Spalanie to największa zaleta eksploatacji auta. To auto nigdy nie zatrzymało mi się na drodze, nigdy nie zepsuło się poważnie. Myślę, że szybciej urwie mi się tylna belka z kołami (przez rdzę) niż auta stanie mi na drodze w wyniku awarii.
~Robert robson72@wp.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
dałem za niego 9 tyś ,i jestem przekonany że nic ładniejszego za tę kase nie kupie, bardzo ładne wnetrze, golfy i ople z tego rocznika niech się zchowają, polecam , uwaga spalanie które podałem jest to pomiar zimowy na krótkich trasach najczesciej po miescie , paliwo tylko ze Statoil rzadnych okazyjnych tankowań pa 2 zł za litr itp.
~lukinigga@tlen.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Kupiony za niewielkie pieniądze, serwisowany za jeszcze mniejsze, więc nie ma do czego się przyczepić. Jest niewiele samochodów, które za podobną cenę dadzą tyle bezproblemowo pokonanych kilometrów w tak komfortowych warunkach.
~Sosi
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Auto kupiłem za 4,5 tysiąca. Przez rok uzytkownia wyminiłem opony i tuleje w zawieszeniu. Niedługo muszę zrobić trochę blach - auto ma 13 lat i troche rdzewieje - klasyka!
~emg
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Opłaca się sprowadzić autko, bo ceny w Polsce kosmiczne, szczególnie takie 98-00 rok, ale i tym da się pojeździć. Niewygórowane auto za małą kasę.
~Barteklo
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Na tą chwilę jest to tanie auto także pomimo jego wad ktoś kto nie ma wiecej pieniędzy mógłby być w miarę zadowolony.
~adi
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
jak na diesla dobra cena, zadko zdarzaja sie awarie nie liczac zawieszenia i korozi to prawie bezawaryjne autko
~Tom_sg
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
moim zdaniem to auto jest jednym z najtanszych w swojej klasie, wysokie ceny czesci sa juz mitem, polecam
~Einie
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jeśli ktos chce w miarę niedrogi samochód - jak najbardziej polecam !!!
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
6,1
~robertdurda@gmail.com
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
dobre i duże autko za małe pieniądze
Ford Escort VI Hatchback