Oceny Ford Escort VI Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW 1992-1995

Ford Escort VI Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW 1992-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Escort VI Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW 1992-1995

~pf
Ford Escort VI
Samochód nie jest jakoś strasznie usterkowy. Uważam, że to raczej winna jego wieku i przebiegu, po prostu części się zużywają normalne. Samochód niczym szczególnym się nie wyróżnia na drodze, autko do jeżdzenia raczej na trasie z uwagi na duże spalanie. Słabe przyspieszenie, słabe prowadzenie na drodze. Rdzewieje jak wszytskie Fordy, chociaż mój egzemplarz odbiega od tego stereotypu. Reasumując jak za te pieniądze calkiem dobre auto, dowozi na...
2,6
~cissco83
Ford Escort VI
kupilem forda z braku laku i to byl blad (na szczescie juz go sprzedlem)przedtem jezdzilem nisanem sunny 87 rok 1,7 diesel (to jest woz) wracajac do escorta po pierwsze zamki-moich drzwi nie otworze kluczykiem bo zamek jest wyrobiony mozna je jeszcze zamknac to samo z bagaznikiem trzeba dzwignia a i to nie zawsze dziala a skoro jestesmy przy drzwiach to klamki-ostatnie badziewie plastikowe z ktorym trzeba uwazac aby nie wyrwac(kiedy...
~Piotr, FORD Escort 1,6+gaz 16V 90KM
Ford Escort VI
Ford Escort 1995rok 1,6 16V 90KM kombi z przebiegiem 270.000km. Jestem z niego bardzo, ale to bardzo zadowolony. Zrobiłem nim 90tyś km. Musze przyznać, że trafiłem na świetny egzemplarz, wręcz niezawodny.
~Rumcajs
Ford Escort VI
Kupowałem te auto za grosze bez przekonania, a teraz żałuje że je sprzedałem bo ciężko nawet nowsze auto kupić tak zadbane i tak mało awaryjne
~jordan47
Ford Escort VI
Nigdy bym go nie sprzedał jakby nie to ze rodzina sie powiększyła i jest ciasno ale zosyaje przy marce.Następny będzie GALAXY :-)
~jozek
Ford Escort VI
jak na 11 letnie auto sprawuje sie bardzo dobrze jest to kombi ghia z pelnym wyposazeniem i wszystko dziala bez zarzutu

Usterki Ford Escort VI

Ford Escort VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~goldragon@bromberg.pl ZAMIENIĘ NA MNIEJSZY!!
Ford Escort VI
Samochód sprawia się bardzo dobrze jednak jak na mnie jest troszkę za duży!! Dlatego chętnie bym się z kims zamienił na mniejszy!!
~tymon
Ford Escort VI
posiadam kombi i troszkę plastyki piszczą i mocowanie tylnej podłogi maskujące koło fatalne
~Radziej
~Tomas