Lista ocen Ford Escort VI Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW 1992-1995 (19)

3,2
~pf
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Samochód nie jest jakoś strasznie usterkowy. Uważam, że to raczej winna jego wieku i przebiegu, po prostu części się zużywają normalne. Samochód niczym szczególnym się nie wyróżnia na drodze, autko do jeżdzenia raczej na trasie z uwagi na duże spalanie. Słabe przyspieszenie, słabe prowadzenie na drodze. Rdzewieje jak wszytskie Fordy, chociaż mój egzemplarz odbiega od tego stereotypu. Reasumując jak za te pieniądze calkiem dobre auto, dowozi na...
~Piotr, FORD Escort 1,6+gaz 16V 90KM
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ford Escort 1995rok 1,6 16V 90KM kombi z przebiegiem 270.000km. Jestem z niego bardzo, ale to bardzo zadowolony. Zrobiłem nim 90tyś km. Musze przyznać, że trafiłem na świetny egzemplarz, wręcz niezawodny.
~cichy
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
cicho, trzeba zerkać na obrotomierz. Dosyć skoczny, równa praca. (Silnik)
~czekaju, czekaju@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Kupiłem go 3 lata temu w Niemcach. Przyjechałe nim sam ponad 1000 km. do domu - dojechał. Silnik sprawuje się dobrze pomimo przebiegu. Zagazowałem go zaraz po przyjeździe do Polski. Wymiana rozrządu, filtry i oleje co 10000 i wszystko gra. (Silnik)
2,6
~cissco83
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
kupilem forda z braku laku i to byl blad (na szczescie juz go sprzedlem)przedtem jezdzilem nisanem sunny 87 rok 1,7 diesel (to jest woz) wracajac do escorta po pierwsze zamki-moich drzwi nie otworze kluczykiem bo zamek jest wyrobiony mozna je jeszcze zamknac to samo z bagaznikiem trzeba dzwignia a i to nie zawsze dziala a skoro jestesmy przy drzwiach to klamki-ostatnie badziewie plastikowe z ktorym trzeba uwazac aby nie wyrwac(kiedy...
3,6
~Rumcajs
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Kupowałem te auto za grosze bez przekonania, a teraz żałuje że je sprzedałem bo ciężko nawet nowsze auto kupić tak zadbane i tak mało awaryjne
3,3
~czarnowąs
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
silnik super zero brania oleju bardzo dynamiczny (Silnik)
~jozek
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
jak na 11 letnie auto sprawuje sie bardzo dobrze jest to kombi ghia z pelnym wyposazeniem i wszystko dziala bez zarzutu
~goldragon@bromberg.pl ZAMIENIĘ NA MNIEJSZY!!
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Samochód sprawia się bardzo dobrze jednak jak na mnie jest troszkę za duży!! Dlatego chętnie bym się z kims zamienił na mniejszy!!

Usterki Ford Escort VI

Ford Escort VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tymon
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
posiadam kombi i troszkę plastyki piszczą i mocowanie tylnej podłogi maskujące koło fatalne
Ford Escort VI Kombi