Lista ocen Ford Escort VI (80)

3,8
~Maxiou@o2.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Mimo słabego silnika(w tej wersji) i paru niuansów jest to naprawde tanie i wdzięczne auto, idealne dla kogoś kto chce jeździć tanio i wygodnie oraz nie jest maniakiem szybkiej jazdy.
3,8
~Łukasz lukaszmilc@interia.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
jestem zadowolony że go kupiłem nawet bardzo bo nigdy mnie nie zawiódł!
~Toudi
Kombi 1.3 60KM 44kW
Zależało mi na małym silniku z niskim spalaniem gazu :) i taki właśnie był. niezawodny. Zapali w każdej sytuacji pogodowej :) Jedyna awaria to do wymiany poszło czujnik położenia wału :) części za grosze, jeździ za grosze :) (Silnik)
~Leito_27
Hatchback 1.3 60KM 44kW
nie mam wysokich oczekiwań od auta z tej klasy ogólnie jestem zadowolony z auta
2,3
~Krolewnasniezka@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
gdzie ja miałam uszy jak mi tłukli że mam go nie kupować?! bo nie warto,bo gównolit...ech
~marian
Hatchback 1.3 60KM 44kW
widywalem lepsze silniki. Twardo pracuje co daje zle wrazenia sluchowe ale tylko na zewnatrz. (Silnik)
2,9
~oliw1981@o2.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
eskort tak ale nie z silnikiem 1,3l najbliższy konkurent to polonez. podobne osiągi,zużycie paliwa,podobna wygoda
2,2
~Vanos83
Kombi 1.3 60KM 44kW
Samochód troszkę szybszy od Malucha. V-max to 160 km/h, bardzo głośna jednostka 1.3 i do tego bardzo awaryjna (Silnik)
3,6
~Mietek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Ogólnie dobrze oceniam auto i miło je wspominam. Raczej samochód dla mało wymagających.
3,7
~wiesiu@plusnet.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Nie nazekam,dobrze sie zmienai i przelazenia sa w miare niezle (Skrzynia biegów)