Lista ocen Ford Escort VII Hatchback (361) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 552 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mateuszz26@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
przestrzeń na przednich fotelach oceniam bardzo dobrze na 5 mimo że mam 185 wzrostu nie narzekam na ciasnote. moja narzeczona też mówi że autko przestronne. z tyłu tez wygodnie dla osób do 180 cm wzrostu mimo ze ja mam 3 drzwiowa wersje. a bagażnik 380 litrów jest na prawde duży. polecam młodym rodziną a także para jak ja a takze młodym kierowca.
~uzytkownik
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
3/4 tras pokonuje sam. 2 os. to max. chociaz zdarzylo sie moze z 3 razy, ze ktos z tylu siedzial i nie byl zadowolony, gdy ja siedzialem za kierownica wygodnie, tzn. prawie max. do tylu siedzisko i oparcie dosc mocno do tylu- przty innej konfiguracji czuje sie jak w maluszku, z tylu juz bylo nie do wytrzymania. ale w koncu to jest kompakt.
~Długoletni posiadacz forda escorta.
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu jest doskonale, ale nie można tego powiedzieć o tylnej kanapie. Na szerokość idealnie, mieszczą się trzy dorosłe osoby, ale niestety gdy z przodu siedzą wysocy ludzie, to nogi tylnych pasażerów maja mało miejsca. Ponadto wysokie osoby będą narzekać na ocieranie głowy o podsufitkę z tyłu.
~cerber-78@o2.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
W bmw e-46 było jak dla mnie ciaśniej.W edku przód ok no może troszke na boki barki mi sie gniotą o drzwi ale w bmw było to samo.Jak żona kieruje to sie mieszcze z tyłu no za mna nikt juz nie usiądzie,w bmw było to samo a kosztowało 12 razy tyle co edek no i zgineło a edek śmiga dalej ha ha.
~Grzegorz
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
super, ja mam 182cm. i mieszcze sie bez problemów.Mój kolega ma 195cm. i mówi ze jest to jedno z niewielu aut w którym moze wygodnie usiąść, z tyłu oczywiście jest mniej, no ale ja z tyłu nigdy nie siedze, no chyba ze odwozi mnie moja ukochana kobieta z imprezy ale wtedy to jest mi juz wszystko jedno:-)
~radoslaw_mikula@zelmer.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Dla kierowcy O.K., pasażer z przodu też, gorzej z tyłu - ciężko jest wsiąść do auta z tyłu, gdy kierowca ma odsunięty fotel na maxa do tyłu, przy wsiadaniu dzieci stale opierają mi się o klamki do szyb i potem niechcąco je odsuweają ok. 3 mm - potem w trasie coś szumi a ja nie wiem co ;-))twierają o
~krasek82
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Mogłoby być więcej miejsca ale generalnie nie jest źle, Ja mam 181cm wzrostu i jak ustawie fotel kierowcy pod siebie to za mną usiądzie osoba o podobnym wzroście ale zbyt dużego komfortu to już nie będzie miała, samochód raczej dla rodziny z dziećmi niż do przewożenia dorosłych osób
~pablock
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jeśli chodzi o kierowce przestrzeni jest raczej wystarczajaca mozna jezdzic z wyprostowanymi nogami, a nie jak na krzesle jak w niektorych samochodach. Ale juz z tylu ciezko sie pomiescic w 3 osoby, troche malo miejsca na nogi z tylu, ale mi to akurat nie przeszkadza.
~Hektor s.s.p@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
ok, jestem wysokim mężczyzną i nie mam problemu z haczyniem głowy o sufit, także moje długie nogi mają się dobrze, podobnie wygląda miejsce pasażera. Moja żona ma z tyłu wystarczająco dużo miejsca i mój synek w foteliku także nie narzeka.
~dkr
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Kierowca ma sporo miejsca, natomiast z tyłu nie jest już tak różowo. Da się jechać w 5 osób, ale dla tej trójki z tyłu będzie to raczej droga przez mękę. Nadaje się dla młodego małżeństwa z dwójkiem małych dzieci.
Ford Escort VII Hatchback