Lista ocen Ford Escort VII Hatchback (453) - Całokształt

Na liście zabraknie 460 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krynio
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
po pierwsze ceny są jego plusem. jadąc masz poczucie, że Cię dowiezie gdzie planujesz a jeżeli masz jeszcze pełne wyposażenie łącznie z podgrzewanymi lusterkami, szybą tylnią i przednią, elek. regul. fotela abs´em, wsp. kier i klimą... czego więcej oczekiwać za te pieniądze. Zadbany z niskim przebiegiem i wyposażeniem może służyć długo.
~tomasz.macha@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogólnie auto jest dobre jeśli chodzi o stosunek jego ceny do funkcjonalności, wygody i wyposażenie tyle tylko, że mój escort dużo pali: średnio 9-9,5 litra/100 km (trochę maiasta i poza miastem z predkością do 120km/h). Minimalne zużycie w trasie jakie uzyskałem to 8,7 a maksymalne 12,5 na autostradzie z prędkością maksymalną z Wrocławia do Opola.
~mistrz
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
auto jest dynamiczne jak na diesla juz wiele razy wyprzedzalem inne nowsze samochody ale jest to wina tylko wspanialego silnika jest to auto dobre na dlugie trasy gdyz tylko wtedy silnik jest ekonomiczy oprocz silnika ten samochod nie ma mocnych punktow jest przecietny chetnie zamienilbym go na glofa albo passata
~SKR
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Auto robi bardzo pozytywne wrazenia, jezeli sie o niego dba i troszczy, to nie bedzie z nim problemow. W tej kategorii cenowej pewnie nic lepszego nie znajdziecie, duzo miejsca w srodku, dobry standard wykonczenia. Tylko silnik 1.3 przy tej masie troche za slaby, poszalec nie mozna, ale jak juz sie rozbuja to jest OK :)
~N.
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Całokształt wypada przeciętnie, za dużo pali, bierze olej, pełno drobnych usterek, a jak coś większego walnie to spore kwoty. Z drugiej strony ładnie wygląda, jest przestrzenny spory, samochód rodzinny, ma przyśpieszenie, lekki + 90km + oryginalne świece i kable motorcrafta dają powera. Samochód wypada przeciętnie.
~Tomasz
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Super auto dla rodziny. mam też VW golfa 96 jednak nie moge go nawet porównywać gdyż ocene awaryjności to mogłbym długa wymieniac tego Golfa. Są fanatycy którze uwazaja ze VW sa swietnymi samochodami ja tak nie uwazam. Samochód jak samochó dobry dopóki si e nie popsuje. Mnie FORD NIGDY NIE ZAWIÓDŁ dlateo POLECAM
~robert_frankowski@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ten samochód sprawdził się jako służbowo-prywatny, duzo ciągałem przyczepę z dobrym obciążeniem. 170 tys - po drodze bębny z tyłu, tarcze z przodu, uszczelniacz przy maglownicy, czujnik temperatury, tłumik środkowy i końcowy i to wszystko!!! Bez przyczepy daję mu czadu, nie jeżdżę po emerycku! Mógłby mieć trochę więcej mocy.
~jzik@wp.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Ogólnie z samochodu jestem zadowolony. Jeżdżę nim ponad 6 lat i przejechałem ponad 110 tyś. km. Byłem nim kilka razy na wczasach za granicą, robiłem po 3-4 tyś. km. i nie miałem z nim problemów. Gdyby nie to że bierze dużo oleju i musiałem wymienić cały rozrząd to mogłbym powiedzieć że to całkiem porządne auto w tej klasie.
~bartek74@poczta.fm
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Potrzebowaliśmy kombiaka ze względu na gabaryty i pojemność. Mając 2 dzieci na raz (bliżniaki) optymalnym rozwiązaniem było kupno takiego auta. Spełnia nasze potrzeby jak na razie. Minusem jest wygórowane spalanie, choć na kombi nie jest tak żle. Sumując, plusów jest więcej. Usterek niet, tylko lać gazu i jeżdzić.
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII Hatchback
6,4
9,4
10,9
~peter_krakowski@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Przy krotkich przelozeniach skrzyni biegow, przy silniku 16v 1.6, ktory ma ponad 90 KM wychodzi, ze ma gdzies 110 KM. Swiatla? Bez problemowy start, wyprzedzanie doskonale, przyspieszenie, swietnie trzyma sie drogi - taki niepozorny, niektorzy moga go traktowac lekcewazaco, a to jest istny diabel (pod maska...:)
Ford Escort VII Hatchback