Lista ocen Ford Escort VII Hatchback (453) - Całokształt

Na liście zabraknie 460 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotrstach1@op.pl
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Spalanie w trasie 5,2, w mieście 5,8, z klimatyzacją 6,0. Jedyny problem występował z twardym pedałem hamulca. Po długich próbach poszukiwania w Serwisie ( sprawdzono wszyskie elementy układu ) okazało się, iż przyczyną jest uszkodzony wałek rozrządu
~petrus74@o2.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Pierwsze miesiące użytkowania nie napawały optymizmem. Coś mu przeszkadzało. To wynik prawie półtorarocznego postoju. Zrobiłem już nim prawie 15 tys. Kilka dłuższych tras, po których odnoszę wrażenie, że jakby coś się poprawiło, ogólnie rzecz ujmując.
~Gonzo
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jesli ktos szuka samochodu obszernego, a jednoczesnie taniego w eksploatacji,wygonego i przyjemnego dla oka to powinien wziasc pod uwage ostatni model escorta.Jezdze swoim bolidem 3 lata i mimo drobnych ,tanich napraw jestem zadowolony z autka.
~Jack
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Dużo pali; moc 75KM to trochę mało, wycisnąłem na autostradzie 175km/h; dobre hamulce; mocne obudowy lusterek zewnęrznych; nisko zawieszony, łatwo uszkodzić podwozie; kołpaki do niczego, po dwóch latach użytkowania podążają własną drogą :)
~magdagorcwe@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Ogólnie liczba tych samochodów na naszych drogach odzwirciedla fakt, iż cieszą się popólarnością poniweaż są stosunkowo niedrogie jak na tą klase samochodu, bezpieczne (jeśli ma sie dodatkowo poduszki) i wygodne. Czyli maximum przy minimalnej cenie.
~dansl@sl.onet.pl
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
zbyt mało miejca w samochodzie za tą ceną kiepskie wyposażnie tani w eksploatacji jeśli chodzi o paliwo przeglady nie sądrogie ale części.... lepiej nie pytać. Samochód idalnydla 3 osobowej rodziny i dla tych co dużo jeżdżą. Warto serwisować.
~sleem79
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Kupiłem to auto za paczkę groszków, gdy miało 15 lat. Przejechałem nim przez dwa lata 50000 km, niemal bezawaryjnie. Jak się posypał, to raz a dobrze, ale za takie pieniądze jakie kosztował to nie mam prawa narzekać.
~Tomasz K.
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Gdyby nie za głośny, trochę rdzewiejący, za dużo spalający, trochę za słaby (90 KM - nowsze auto już mają więcej z tej samej pojemności) i stary - wygląd już trochę odbiega od nowych kanonów samochodowego piękna - to byłoby super.
~darek.lubin@gmail.com
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Samochód bardzo dobry niestety z wiekiem trzeba coraz więcej o niego dbać, ma pełne wyposażenie mam ogrzewanie przedniej szyby, tylniej elektrykę pełną szyberdach elektryczny fajny bajer choć klima pewnie była by lepsza
~Zibi
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
przejechałem w zakresie 102-155tyśkm w tym czasie wymieniłem amory, wszystkie paski i oleje, termostat i inne elementy które się zużyły, tarcze hamulcowe(które muszę jeszcze raz wymienić-NIE kupujcie TANICH!!!)
Ford Escort VII Hatchback