Lista ocen Ford Escort VII Hatchback 1.3 i 60KM 44kW 1995-2000 (61) - Widoczność

Na liście zabraknie 116 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jzik@wp.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Fotele są nisko ale mnie to odpowiada. Widoczność do przodu jest bez zarzutu. Problemem jest widoczność na boki. Słupki są tak usytuowane że trzeba się dobrze pogimnastykować na skrzyżowaniu aby coś zobaczyć, zwłaszcza gdy na przednim siedzeniu siedzi pasażer.
~Silva
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Dobra. Tyl, jak to bywa, nie rozpieszcza, ale bez problemow - od czego lusterka zewn. Tylko, ze sa one idiotycznie male (por. powierzchnia lusterka w Matizie lub maluchu lub WW polo), do jazdy z przyczepa meka.
~SKR
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Do przodu, do tylu i na boki super. Zastrzezenia moge miec tylko do lusterka bocznego (powiekszajacego) bo ma koszmarnie duze martwe pole, trzeba sie miec na bacznosci lub wymienic szkielko (allegro).
~radoslaw_mikula@zelmer.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Do przodu niezła, do tyłu lekko ograniczona (hatchback), najgorzej w prawo - zawsze pasażer zasłania mi skrzyżowanie, nawet przy fotelu odsuniętym do tyłu na maxa
~chris_kn
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Widoczność dobra. W porównaniu z moim służbowym Ducato rewelacyjna. Lusterka są średniej wielkości, ale bardzo dobrze widać przez nie do tyłu.
~gandi1200
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
bez zarzutów, z wyjatkiem tyłu poniewaz czasem wole sobie drzwi otworzyc przy cofaniu bo ciezko ocenic odlgłość
~Lord_eXanto
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Przez tylną szybę bardzo ciężko ocenić, gdzie kończy się karoseria. Przy parkowaniu tyłem trzeba kierować się wyczuciem.
~ouragan
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Do przodu i na boki dobrze. Do tyłu kanał. Lusterka boczne mikroskopijne, a kufer zasłania dodatkowo spora (fabryczna) owiewka.
~AroKera
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Przóg ok. do tyłu: widać tylko zagłówki. Dobre lusterka zewnętrzne - trzeba nauczyć się cofać przy ich pomocy.
~Długoletni posiadacz forda escorta.
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Widoczność do przodu i do tyłu jest bardzo dobra, nie mam problemów z parkowaniem tyłem.
Ford Escort VII Hatchback