Oceny Ford Escort VII Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW 1995-2000

Ford Escort VII Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW 1995-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Escort VII Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW 1995-2000

~krasek82
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Jest to samochód za nieduże pieniądze dość tani w eksploatacji i przynajmniej jeśli chodzi o mój egzemplarz praktycznie bezawaryjny , jedynie blacha pozostawia wiele do życzenia, musiałem już zrobić tylny lewy błotnik i podłużnice z tyłu na łączną kwotę 800zł (trochę po znajomości ;-) )
~kurozukin
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Bardzo przyjemne autko. Podgrzewana szyba przednia to dodatkowy bonus w zimę, dzięki któremu nie musimy skrobać szyb. Niskie spalanie na trasie, wygodne siedzenia, dobre prowadzenie i zawieszenie - czego więcej chcieć od auta zakupionego z myślą o dłuższych trasach?
3,4
~mistrz
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
auto jest dynamiczne jak na diesla juz wiele razy wyprzedzalem inne nowsze samochody ale jest to wina tylko wspanialego silnika jest to auto dobre na dlugie trasy gdyz tylko wtedy silnik jest ekonomiczy oprocz silnika ten samochod nie ma mocnych punktow jest przecietny chetnie zamienilbym go na glofa albo passata
2,7
~dkr
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Auto jest tanie, i kupując je trzeba mieć świadomośc tego że nigdy tak naprawdę nie będzie ono w 100% sprawne. Zawsze coś się znajdzie, i albo będziesz z tym \"żyć\", albo będziesz się denerwować. Escort jest zdecydowanie gorszym samochodem od Mondeo - mimo zastosowania podobnych komponentów, montaż tamtych samochodów i ich jakość jest o wiele wyższa.
~Pogo
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Za tę cenę nie można oczekiwać niczego więcej-bogate wyposażenie, niskie koszta eksploatacji. Gdybym w tym samym przedziale cenowym kupił np.: Audi-nie miałbym w nim nic, poza znakiem na masce... Jestem jak najbardziej zadowolony.
2,9
~SFrog
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Znikoma przyjemność z jazdy,troche twardawy,jakieś śruby na wierzchu przy plastikowych osłonach słupków.Wielki, ale to WIELKI plus za poteżny bagażnik jak na tą klasę,który się przydał niejednokrotnie i zadanie swoje spełnił nadzwyczajnie.
~zadowlony
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Przy takim przebiegu to i tak jest ok. Przywiozłem go z Francji, był wyprodukowany w Niemczech, jest biały ale blachy jeszcze dobre. Drobne usterki które męczą, się zdażają, ale przy takim przebiegu co by było z Fiatem?
~magdagorcwe@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Ogólnie liczba tych samochodów na naszych drogach odzwirciedla fakt, iż cieszą się popólarnością poniweaż są stosunkowo niedrogie jak na tą klase samochodu, bezpieczne (jeśli ma sie dodatkowo poduszki) i wygodne. Czyli maximum przy minimalnej cenie.
~munIO
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Bardzo porządne autko, wszystko ma na swoim miejscu. Może nie nadąża za nowymi trendami ale nie o to chodzi w przypadku sześcioletniego auta. Materiały wnętrza naprawdę porządne gatunkowo, łatwo utrzymać go w nieskazitelnej czystości. Zachowanie na drodze trącone sportową nutką - pomimo silnika dieslowskiego. Zawieszenie utwardzone i pewnie pokonujące zakrętu. Polecam wszystkim . Jeszcze jedno - to jest autko robione w Niemczech.
4,1
~Grucha
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
polecam. kasa niewielka a przyjemnie się jeździ. ładnie się zwija i jest szczędne.
Ford Escort VII Hatchback