Lista ocen Ford Escort VII Kombi (160) - Całokształt

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M&M
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Fajne auto za niewielkie pieniądze. Przyzwoite spalanie, dość duża dostępność części. Bardzo wygodnie się podróżuje. Super się prowadzi. 4+/5 :)
~michal3281
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Auto jest pozytywne, może nie wygląda jakoś super ale w miarę pokonuje się nim dłuższe trasy, trzy razy byłem nim w niemczech, dwa razy w holandii
~p-wasiak@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Naprawdę za te pieniądze ok 3000pln i dołożenia 2000pln na nowe części uważam, że nie ma lepszego auta, które jest tak tanie w utrzymaniu.
~parker80
Kombi 1.8 TD 70KM 51kW
escortom mówimy zdecydowane nie slabe wykonanie środka słaby silnik do tego awaryjny - spalanie na+ no i dość dużo miejsca w kabinie reszta szkoda gadać
~nicklowany@o2.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
jeżeli szukasz auta które ma tylko jeździć to świetny wybór. jeżeli szukasz komfortowego, ekonomicznego i niezawodnego samochodu to hmmm szukaj czegoś innego
~mariusz61
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Auto wydawało się dobrym zakupem ale po roku kiedy awaria goni awarię zaczynam rozumieć powiedzonko(ford g.... wort).Jaka cena takie i auto.
~Maciek
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Całkiem niezły pojazd dla ludzi przemieszczających się z punktu A do punktu B. Do wyścigów zdecydowanie się nie nadaje. Po prostu muł roboczy.
~Frodo
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jak na tą cenę auta to jest ok. gdyby oczywiście mniej palił (żałuję że nie założyłem LPG). Kombi bardzo pojemny a poza tym bardzo wygodny
~janusz
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
ogólnie samochód dobry szczególnie jako rodzinny,biorąc pod uwage cene zakupu napewno warty zainteresowania polecam modele wyprodukowane po 1996 r
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII Kombi
6,7
10,5
10,2
~humin
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
jak na tą klasę aut jestem pozytywnie zaskoczony - przeciwnie do opinii dużej rzeszy ludzi którzy twierdzą że escorty się psują strasznie
Ford Escort VII Kombi