Lista ocen Ford Escort VII Kombi (160) - Całokształt

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DJ_Dawid
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Auto naprawde godne uwagi zwłaszcza na oszczędność i pakowność!!! A przy tym bardzo dobre wyposażenie za niską cenę!!! Wersja GHIA.
~Angi
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Ekonomiczny, pakowny, przyzwoite wnętrze, dopracowany układ jezdny, bardzo ciekawa propozycja w tym przedziale cenowym (10-15 tys.)
~rumburak
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Godny polecenia dla osób, które traktują samochód przede wszystkim jako narzędzie, ale także może dać przyjemność z jazdy.
~marek
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
bardzo przyzwoity samochód jak na swój wiek i przebieg 100 tyś km. Przy regularnej kontroli zawieszenia jeździ jak nowy.
~Kris, chrizz@tenbit.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Dobre auto za dobre pieniądze( z salonu ), co miałem wybrać? Nie rzuca się w oczy, a jest oszczędny, praktyczny, dynamiczny
~logruss2
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
myślę że jak na 12 letnie autko jest ok - chociaż zdecydowanie odbiega od obecnych standardów.
~celny
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jeżdzi się wygodnie, auto praktyczne, łatwe w parkowaniu. Tego egzemplarza jednak bym już nie kupił
~Pepe99 (kontakt@pepe99.com)
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Po samochodzie z tym rocznikiem spodziewałbym się trochę lepszej niezawodności a zwłaszcza lepszej blacharki!
~ja18z@interia.pl
Kombi 1.8 TD 70KM 51kW
problemy z odpalaniem przekreslaja wszystko!sprzedalem go za 900zl i bardzo sie z tego ciesze:)
~Sebulba
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Szału nie ma. Mój dosyć ostro się sypał, no ale ma nakręcone prawie 400tyś km, z czego ja zrobiłem ok 80tyś.
Ford Escort VII Kombi