Oceny Ford Fiesta V

Oceny Ford Fiesta V – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Fiesta V

~killer
Hatchback 1.8 DI 75KM 55kW
Mały i funkcjonalny samochód za niewielką kasę. W sam raz jak dla mnie (małżeństwo z przedszkolakiem). Doskonały do miasta, dość duży bagażnik, a jeśli trzeba, to pozostaje przyczepka. Przy odrobinie samozaparcia spokojnie można jechać na wakacje. Blachy dość zdrowe. Rdza tylko zaczyna brać podłogę, ale to ogniska łatwe do usunięcia i powierzchowne. Spalanie mogłoby być nieco mniejsze, chociaż nie ma tragedii, ale np. w Punto 1,9 JTD...
~Camel
Hatchback 1.8 DI 75KM 55kW
Autko użytkuję drugi rok, przejechałem łacznie 20 000 km. Wcześniej jeździł nim mój tata, a samochodzik ma już na blacie 210 000. Co do historii auta... sprowadzony przy przebiegu 15000 km z Francji, po naprawie blacharskiej (uderzony w lewy bok). Samochód o tyle zaskakuje, że jest prawie absolutnie bezawaryjny. Płyny (chłodniczy, hamulcowy, w skrzyni biegów) wymienione pierwszy raz w zeszłym roku, tak samo rozrząd - fabryczny przejechał 200...
~Darek
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
Dobry dla osób, które jeżdżą w pojedynkę lub max 2 osoby, z tyłu dosyć mało miejsca, ale małe osoby się zmieszczą ;) na pewno jest ekonomiczny, mało pali a także tanie części, ale 2x nie kupiłbym ze względu na straszną korozje, mój samochód dosłownie usiany rdzą.
~lux
Hatchback 1.8 DI 75KM 55kW
Nie wiem jak benzynowe, ale ten diesel jest nie dozajachania , z zapasem mocy, 1.8 75km to mało, ale tylko na papierze, rozpędza się tak samo od 0-100, jak i od 100-170, Perfekcyjne właściwości jezdne, zakręty bierze jak chce.
3,7
~Bakcyl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Co kto chce, kupujesz forda masz ogólnie ok z naprawami poza termostatem woskowym, częstszymi wymianami rozrządu 80, 60 tys, korektami na pompie. PO za tym jest świetnie, bo tanio, mam kasę na co innego dzięki temu (działka dom)
3,8
~jimbo
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
Świetny samochodzik dla młodych par bez dzieci, albo dla uboższych singli - doskonale sprawdzi się dla 1 osoby, 2, a nawet grupki znajomych o ile w grę wchodzą niedalekie wojaże. Na miasto wręcz idealny: oszczędny, wygodny w parkowaniu, dobra widoczność za kierownicą i kontrola pojazdu.
4,1
~Dzyndzek
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Mam Auto 4 miechy zrobiłem 7 tys km i naprawde nic w nim nie robie ( tylko zrobile to ci wyszło po zakupie auta a sprzedający nie powiedzial). Po miescie Super se radzi w trasach troche słabo ale ciągnie:p. Jak na pierwsze auto to jest dobrze. Narazie Fordzik daje rade.
~Inti
Hatchback 1.8 DI 75KM 55kW
Fiesta MKV 1.8DE jest małym, zwinnym i ekonomicznym samochodem. Trochę za głośny ten diselek jest, ale rekompensuje mi to większa odporność na paliwo kiepskiej jakości (nie tankuje na podejrzanych stacjach ale nawet w renomowanych stacjach zdarzają się wpadki). Jestem zadowolony z tego samochodu.
2,8
~Rudy
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Auto za drogie jak na takie osiągi, silnik przestarzały paliwożerny, kąpletny brak przyśpieszenia i dynamiki jazdy, bardzo słabe wyposażenie w podstawowej wersji! Jedyna zaleta układ kierowniczy wporządku.
3,4
~Olo
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jeżdżę tym autem po naprawdę fatalnej drodze a zawieszenie cały czas się trzyma. Co dziennie przejeżdżam średnio 50 km. Zdarzyły się poważniejsze usterki ale ich łączny koszt naprawy nie przekroczył 2000zł. Mimo, że to dość małe autko, 2 osoby mogą nim wygodnie podróżować. Podczas jazdy cały czas czuję pełną kontrolęnad autem