Oceny Ford Fiesta I

Oceny Ford Fiesta I – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Fiesta I

~Patryk Olszewski (po25)
Hatchback 3d 1.1 53KM 39kW
Dobrze z wielkim + Można śmiało polecić to autko dla osób z mniej zamożnym portfelem. Ma kilka wad, ale to jak każde auto, gdyż nie ma idealnych. Tanie części zamienne, mała awaryjność i prostota przemawiają za tym autem. Jeśli ktoś ma do wyboru malucha lub fiestkę moim zdaniem wybór jest oczywisty - tylko fiesta. Gdybym miał do wyboru nawet nowego malucha (gdyby je produkowali) to w życiu bym nie zamienił fiestki na niego. Troszke materiału...
~Mateusz
Hatchback 3d 1.1 53KM 39kW
Auto stare jak świat a jeździ BEZ NAPRAW !!! Jest nawet troche dobijane. Przebieg? Niedługo wyzeruje się juz trzeci raz a więc bardzo dużo jak na małe autko z tych lat. Moja fiestka nigdy nie była garażowana więc ma troche rdzy na progach i w okolicach przednich błotników. Zrywność oceniam nawet dobrze jak na bardzo mały silnik. Nie łyka nawet odrobiny oleju (aż sie dziwie). Auto jest bardzo tanie bo bardzo stare (ale jare). Ta babcia jest...
~Don Pedro
Hatchback 3d 0.9 40KM 29kW
Jak wiadomo jest to pierwszy pojazd Forda z silnikiem z przodu, oraz mc personami. Na czyms musieli eksperymentowac, udalo sie i auto produkowane jest do dzis. Niestety stwierdzam, ze bardziej skomplikowane i udziwnione, co mnie osobiscie wcale nie bierze. Jest u mnie trzeci samochod, i przyznaje korzystam z niego najbardziej, bez zadnych kompleksow.
4,1
~DIODALODZ
Hatchback 3d 1.1 53KM 39kW
hm auto w rodzinie ponad 13 lat . jeździ bo musi :) jest odremontowane ale zostawione blisko orginału . Ma LPG i bardzo mało pali . Nie zamienił bym sie w życiu na jakiegoś teraźniejszego strucla napchanego elektronika . hm wpadnijcie na www.fiestaklubpolska.pl na forum siedzi cała szajka mk1 wiec doradzimy .
3,3
~listonosz4000
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
ford fiesta jest autkiem dobrze prowadzącym sie na drodze choc mogła by miec leprza dynamike troszke więcej koni mechanicznych i wiecej elektroniki nawet wspułczesna fiesta < najnowsza> niejst taka jaka powinna byc na 21 wiek za mało luksusu za mały standart ale pozatym autko jest spoko
3,6
~baca0976
Hatchback 3d 1.1 53KM 39kW
jak na pełnoletność to jestem zadowolony. Ja jeżdże a ojciec go pucuje. szczerze to w województwie nie widziałem lepiej utrzymanego, i to w dodatku takiego samego, bo ma tylne światła od Poloneza. Ludzie wybałuszają oczy co to za samochód
2,9
~ai@pf.pl
Hatchback 3d 0.9 40KM 29kW
Samochodzik dobry na początek kakiery ierowcy-amatora. Autko w sumie nie męczy specjalnie nerwów, ani kieszeni. Polecam młodym ludziom, którzy mają do wyboru malucha lub coś starszego zachodniego. Sam miałem malucha. Nie ma co porównywać, oczywiście na korzyść fiesty.
3,7
~Matowy ;)
Hatchback 3d 1.1 53KM 39kW
wspaniałe autko pozostające w cieniu bardziej awaryjnego golfa i droższej renault 5 Jeżeli ktoś zainteresował się tym małym fordzikiem z pierwszych lat produkcji to zapraszam na stronę klubu miłośników tych autek : http://kwarcowy.republika.pl/
3,7
~Grzes
Hatchback 3d 1.3 66KM 49kW
Fajne autko, prawie klasyk, rzadko spotykane na Polskich drogach. Danie w zakupie, choć ciężko znaleźć zadbany egzemplarz
3,5
~marsel_w@wp.pl
Hatchback 3d 1.1 53KM 39kW
mam 19 lat, moj tata ma auto, ja sie nie znam ale jezdzi sie dobrze :)