Oceny Ford Fiesta II 1.6 D 54KM 40kW 1984-1989

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford Fiesta II 1.6 D 54KM 40kW 1984-1989

~Endrju_gg6910449
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
dałbym Doskonale bo autko moim zdaniem i doświadczeniem doskonałe technicznie i lepsze bycnie może, jednak rocznik robi swoje. Niektórzy dostrzegają w nim coś fajnego, Laicy uznają go za starocia :) ale wkładając w niego ok 2000zł i 3 miesiące remontu - a raczej gruntownej odbudowy w 100% (konstrukcja nośna, podłoga, blacharka, lakier, zawieszenie, wnętrze, silnik Napęd) jest starociem w stanie Salonowym :)
~Plastman
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
Cena zakupu bardzo atrakcyjna, zużycie paliwa śmiesznie małe, części dostępne, również zamienniki. Samochodzik bardzo sympatyczny, ale nie polecam kobiecie: brak wspomagania. Jak komuś zależy na pewnym i tanim środku transportu to polecam gorąco.
~piccolo2007
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
Fajny samochodzik dla osób które chcą się potłuc czymś nie dużym za nie dużą kasę a i nie będzie go bardzo szkoda w przypadku kolizji :P
3,7
~Deut
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
jak na swoje latka to niezly stan blachy i ogolnie na tle aut podobnej klasy i w podobnym wieku trzyma sie niezle.
3,6
~mikipromont@yahoo.com
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
Ogólnie - bardzo sympatyczny samochodzik. Troche problemów z korozją ale to chyba normalka - vide rocznik + sprowadzony z niemiec ( wiec raczej z sieci salonów :SHROTT"
3,6
~Kazik M
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
Nietrwałe i drogie części, drogi akumulator, mało spala, tanie paliwo. Ceny w serwisie zachodnie.
3,2
~semen
4,1
~ilużyn
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
Pracuje jak traktor, ale mi ten dźwięk się podoba. Silnik bardzo elastyczny (na II biegu od 0 do 80 km/h. (Silnik)
4,1
~damian
3,3
~MateuH
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
Moja fiesta ma 520000 przebiegu, nie jest zgnita i jeszcze smialo smiga obwodowa 3miasta 150 km/h jedyne co to sypnelo mi sie przednie zawieszenie i to w tydzien !!!! Od stanu dobrego do zdzierania opon milol tylko tydzien szok, czy powodem bylo ze stala 4 miechy? Ne mam pojęcia, ale auto polecam, ciche i zwinne doskonale dla ludzi z mala kasa! (1500 zł i spala 5,5 l/100km) (Silnik)