Lista ocen Ford Fiesta III 1.3 60KM 44kW 1989-1992 (11)

3,7
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Niezawodny,rozrząd bezobsługowy[łańcuch]. Nie ma żadnych wycieków.Wymiana oleju co 10000. Poziom oleju na miarce nie zmienia się pomiędzy kolejnymi wymianamil.Dosyć dynamiczny i w miarę oszczędny. (Silnik)
3,5
~Dragomint
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Poza odpadającą blachą (korozja) i jazdą (na szczęście tylko raz) z ledwo działającymi hamulcami - auto jest naprawdę godne polecenia. Gdyby nie to, że w rodzinie były sprzeczki o to autko i musiało iść na złom, pewno jeździło by jeszcze parę jeśli nie parenaście pięknych latek :). Szczerz polecam i żałuję, że teraz nowe auta są produkowane tylko i włącznie z myślą o naprawach i wymianach, bo teraz tylko producentom kasa w głowach :(.
4,1
~irex71
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Niezawodny silnik ,na łańcuszku rozrządu super sprawa. (Silnik)
~Dariusos
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Silnik pracuje jak pszczółka. Bardzo dynamiczny. Pracuje troszkę jak diesel,ale to w Fiestach normalne ;) (Silnik)
~stefanho
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Fiestą jeździłem 2 lata. Ogólnie mechanicznie autko było całkiem w porządku. Jeśli chodzi o rdze to było jej niemało na tylnich nadkolach. (Silnik)
3,5
~kimre@wp.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
drugi właściciel, zawsze jeździłem większymi ; teraz jestem zaskoczony że mały może tak wiele :))
~rafko
Hatchback 1.3 60KM 44kW
fajna mała furka idealna do miasta i natrasy :))) jjako 1 autko :))
~aggakrk
~turul52