Ocena kierowcy - Ford Fiesta III

tomek0203, 13 lat temu
Silnik 1.3 KAT 60KM 44kW
Rok produkcji 1995
Ford Fiesta III 1.3 KAT 60KM 44kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
Inne : Zwawy i dosc dynamiczny silnik. Dosc pojemna. Zabieram tyle samo rzeczy co pakowalem w Omege Kombi, fakt ze sa bardziej upchane i tez na przednim fotelu (bo z tylu jest fotelik i jeden pasazer). Mam auto 7miesiecy i juz duzo chetnych do kupna sie znalazlo. Polecam jesli szkasz malego oszczędneo auta
Inne : Krzyżak kolumny kierowniczej
Zawieszenie : Tuleje, sforznie
OK. Mała zwinna z niewielkim spalaniem a dobrze utrzymana i zadbana potrafi przyciagnac wzrok kazdego.
Nie wiem Jak u Was ale u mnie skrzynia nie jest najlepsza. Pewnie to wiek zrobił swoje i były własciciel który urzytkował ją 10lat. Czasem ciężko wbic 2 i cieżko wybic z 4.
Jesli staniesz kolo Tira napewno nie zobaczysz kto siedzi w srodku no chyba ze masz szyber to moze.
Jak ma byc cieplo to jest. Nagrzewa sie szybko. A z chłodzeniem?? Jesli nie masz klimy to w upalne dni lepiej otworzyc szybe bo az tak zimne powietrze to nie leci. Ale to w kazdym aucie tak jest.
Przestrzeń?? To jest Fiesta MK3. Jak na taki mały mmiejski samochód to przestrzeni \"nie brakuje\" 4 osoby spokojnie pojada:) Ja aktualnie mam fotelik z tyłu dośc sporych rozmiarów i nawet udało nam sie w pieciu jechac no ale na dluzsza trase nie polecam.
Do 80km dośc cicho.
Benzynki srednioo 7 LPG: przed zimą było 6,5 lecz teraz po zimie jakos zaczął spalac prawie 7.5. Częsci nie naleza do drogich ale tanie tez nie sa.
Autko dobre. Wystarczy poszukac dobrze wyposarzonej fiesty a napewno bedziesz zadowoloy
Fatalne usytuowanie kola zapasowego.
Krzyzak kolumny kierowniczej i zawieszenie typowo miejskie

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.3 KAT 60KM 44kW [l/100km]

6,8