Ocena kierowcy - Ford Fiesta III

Dymek z Lodzi, 18 lat temu
Silnik 1.3 KAT 60KM 44kW
Rok produkcji 1993
Ford Fiesta III 1.3 KAT 60KM 44kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
Auto zasluguje na pochwale.Dynamiczny silnik ladny wyglad,dobre zawieszenie i male zuzycia paliwia sprawiaja ze auto jak za taka cene jest godne uwagi i zakupu.Naprawde polecam!!A co najwazniejsze blacha nie koroduje!!!!!!!
Kultura pracy znajduje sie na wysokim poziomie.Elastycznosc nie jest zla.Ogolnie w tej dziedzinie samochod spisuje sie bardzo dobrze.
Skrzynia jak na moje potrzeby jest precyzyjna.Wystepuje tylko maly problem z wrzucaniem wstecznego biegu.Troche tez chaczy.
Wysoki komfort jazdy jedzie sie jak naprawde w pozadnym samochodzie w takim jak na przyklad bmw mojego kolegi artura.Auto dobrze znosi nie rowne drogi.Troche zabardzo przechyla sie na zakretach.
Jak na taki smochodzik widocznosc jest bardzo dobra.Duza szyba i dosc male slupki boczne sprawiaja ze autem tym mozna podrozujac widziec bardzo duzo!!
Ergonomia jest bardzo ciekawie zaprojektowana moze dlatego ze jest bardzo malo przelacznikow.Na nia w aucie nie narzekam.
Przyznam ze nie mialem tego samochodu w zime tylko teraz w lato ale poziom jest wysoki poniewz nawiewy dobrze przepuszczeaja powietrze.
Jak na taki samochod o takich gabarytach srodek wnetrze jest przeogromne siedzi sie bardzo dobrze.Kierowcy tylnych siedzen nie narzekaja na brak miejsca.
Wyciszenie stoji na srednim poziomie do 100 kmh jest ok ale gdy przekroczymy ten pulap predkosci do naszych uszu zaczynaja dochodzic halasy.
Wiec w swoim aucie nie mam zalozoniej instalacji gazowej wiec spalanie wacha sie w miarze 6-7 litrow na 100 kilometrow.Ceny przegladow niewiem ile wynosza tak samo jak naprawa.
4.000 zl = super autko prawie dla kazdego.
Auto ma pewne zalety ale i wady.sa takie ze na przyklad schowek nie jest zamykany na klucz czy brakuje zapalniczki.Brakuje tez wspomagania a przy tym aucie trzeba sie nakrecic.Kierownica jest ciut za mala a obicia za bardzo szorstkie.Ogolem samochod ten przeznaczony jest dla ludzi ktorzy nie maja zbytnio funduszy na zakup auta i ktorzy nie przywiazuja zbyt duzej wagi do tego jakie sa wady!wkoncu zawsze mozna je wyeliminowac!!!!!
Auto jak do tej pory nie psuje sie.Mam tylko 3 usterki m.in zablokowany tylni zamek od klapy bagaznika, cos z wtryskiem lub z pompka paliwowa i imobilaser ktory zaczyna sprawiac problem ale taki ze jest wkurzajacy bo przy kazdy wylaczeniu silnika trzeba znow go wylaczyc!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 KAT 60KM 44kW [l/100km]

7,6